YoutubeR | Sosyal Medya

Enes Batur İzleyenlerin Yarısı Hayranı Değil – Kimdir Boyu Yaşı ?

Enes Baturu izleyenlerin yarısı abonesi değil. Enes Batur geçtiğimiz günlerde yani 30 Ağustos 2019 tarihinde istatistiklerini yayımladı. Bildiğimiz üzere Türkiye’nin en çok aboneye sahip genelde en çok hit alan youtuber ismi olan Enes Batur geçtiğimiz günlerde istatistiklerini yayımladı.

Çoğu zaman izleyici kitlesinin özellikleri yani yaş seviyeleri ve toplumdaki yerleri ile eleştiriye uğrayan Enes Batur istatistiklerini yayımlayıp buna bir nokta koymak istemiş olabilir. Paylaştığı istatistiklerde videolarını izleyen yüzde elli beşlik bir kitlenin abonesi olmadığı görülüyor.

Paylaştığı grafik ve istatistiklerde iki ağustos ve yirmi dokuz ağustos arasında oluşan istatistikleri yayımlayan Enes Batur’un videolarını izleyenlerin yüzde elli beşinin abonesi olmadığı görünüyor.

Bunların sonucu olarak bir kaç durum ortaya çıkıyor. İlk durum Enes Baturu izleyen kişilerin büyük bir kısmı abonesi olmaktan çekiniyor utanıyor abone olmadan gizli şekilde izliyor ya da hesapları yok abone olamıyorlar. İzleyici kitlesinin büyük bir çoğunluğunun da küçük yaş kitlesi olduğunu düşünürsek hesaplarının olmaması ya da abone olamadıkları kulağa mantıklı geliyor.

Bir diğer durum ihtimal ise Enes Baturu merak ettiği için abone olmadan abone sayısı kazandırmadan bakanlar ya da Enes Baturu kıskanıp çekemeyip ne yapıyor diye videolarına bakanlar. Bu durum da bir açıdan mantıklı çünkü Enes Batur sevildiği kadar sevilmeyen nefret edilen de bir isim.


Enes Batur Kimdir Yaşı Boyu ?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve İstanbul’da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin. Açtığı Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada epeyce bir üne kavuşan Enes Batur’un Youtube kanalı on bir milyonu geçkin  takipçiyi yakaladı. Youtuber’ın takipçileri tarafından en fazla merak edilenlerden birisi de, Enes Batur’un boyu kaç şeklinde olmaktadır.

Bir asker baba ve hemşire annenin çocuğu olan Enes Batur’un boyu, bir seksen santim metredir.Sosyal medyada yüksek sayıda bir ün kazanan Enes Batur’un on bir milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Son olarak Enes Batur geçtiğimiz aylarda vizyona giren Enes Batur : Gerçek Kahraman filmiyle izleyici karşısına ikinci kez çıkmıştır.

Enes Batur Sevgilisi Kim ? Enes Batur Kimdir ? Enes Batur İçerik Çaldı Mı ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu