Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor?

Enes Batur Ne Kadar Para Kazanıyor ?

Youtuber’lık hayatına NDNG-ENES BATUR adlı kanalı ile çeşitli oyun videoları atarak başlayan Enes Batur Sungurtekin şuan Youtube Türkiye sıralamalarında en büyük kişisel kanal unvanının sahibidir.

Oyun videoları dışında eğlence, ev vlogları ve daha birçok ilgi çekici konuda videolar çekerek büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır.

Enes Batur bu işin öncülüğünü yaprak pek çok youtuber ın da ilham kaynağı olmuştur. Şu an tam olarak   5.104.807 abonesi vardır.

Günlük izlenme sayısı yaklaşık olarak 500.000 geçmektedir. Tabii olarak böyle yüksek abone sayısı ve günlük izlenme oranı herkesin aklına Enes Batur ne kadar para kazanıyor sorusunu getiriyor.

Bizde bu yazımızda sizlere tahmini verilerle sizlere Enes Baturun ne kadar para kazandığını açıklayacağız.

Enes Batur dünya sıralamasında en çok aboneye sahip 889. Youtuber dır. Enes Batur un kanalındaki toplam video sayısı 1.547 dir.

Toplam video izlenme sırasında ise dünya sıralamasında 883. sıradadır.  Dünyada sıralamasında  en çok kazanan 179. Youtuberdır.

Türkiye de en çok kazanan youtuberlar sıralamasında ise 2.olarak yerini almıştır. Enes Baturun kanalını bu verilerine bakacak olursak vergisiz olarak 190.000 bin lira olduğu düşünülüyor.Bu kazancın vergiler dahil edildiğinde   %50 veya %60 civarında azaldığı tahmin ediliyor.Yani Enes Batur’un vergiler dahil aylık kazancı yaklaşık olarak 70.000 TL civarındadır.

Enes baturun bu civarlarda para kazanması pek çok youtuber için iştah kabartıcı bir durum. Umarız ki Türkiye de böyle başarılı youtuberların sayısı artar.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı