Anasayfa / Bilgiler / Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor?

Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor?

Enes Batur Ne Kadar Para Kazanıyor ?

Youtuber’lık hayatına NDNG-ENES BATUR adlı kanalı ile çeşitli oyun videoları atarak başlayan Enes Batur Sungurtekin şuan Youtube Türkiye sıralamalarında en büyük kişisel kanal unvanının sahibidir.

Oyun videoları dışında eğlence, ev vlogları ve daha birçok ilgi çekici konuda videolar çekerek büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır.

Enes Batur bu işin öncülüğünü yaprak pek çok youtuber ın da ilham kaynağı olmuştur. Şu an tam olarak   5.104.807 abonesi vardır.

Günlük izlenme sayısı yaklaşık olarak 500.000 geçmektedir. Tabii olarak böyle yüksek abone sayısı ve günlük izlenme oranı herkesin aklına Enes Batur ne kadar para kazanıyor sorusunu getiriyor.

Bizde bu yazımızda sizlere tahmini verilerle sizlere Enes Baturun ne kadar para kazandığını açıklayacağız.

Enes Batur dünya sıralamasında en çok aboneye sahip 889. Youtuber dır. Enes Batur un kanalındaki toplam video sayısı 1.547 dir.

Toplam video izlenme sırasında ise dünya sıralamasında 883. sıradadır.  Dünyada sıralamasında  en çok kazanan 179. Youtuberdır.

Türkiye de en çok kazanan youtuberlar sıralamasında ise 2.olarak yerini almıştır. Enes Baturun kanalını bu verilerine bakacak olursak vergisiz olarak 190.000 bin lira olduğu düşünülüyor.Bu kazancın vergiler dahil edildiğinde   %50 veya %60 civarında azaldığı tahmin ediliyor.Yani Enes Batur’un vergiler dahil aylık kazancı yaklaşık olarak 70.000 TL civarındadır.

Enes baturun bu civarlarda para kazanması pek çok youtuber için iştah kabartıcı bir durum. Umarız ki Türkiye de böyle başarılı youtuberların sayısı artar.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

Hakkında youtuberhaberleri

Gözat

insan dedikleri youtube

Aylardır Beklenen İnsan Dedikleri YouTube Kanalı 1 Mayıs’ta açılıyor

Türkiye Youtube kanalları arasında Onedio ve Babala tarzı büyük bir proje olarak ortaya çıkmış olan …

9 Yorum

  1. 70 milyar omgggg

  2. milyar degil bin

  3. Abi yaaa biz senede sor cikartiyoz 70 bini adam 30 günde cikartiyo oh bee hayat onlara güzel.

  4. YANİ YILDA SEKİZYÜZ KIRK BİN TL KAZANIYOR 840,000

  5. oha lan 2.ciyse türkiyenin ozaaman 1 rincsi kim

  6. OHA LAN YUH 70 000 NE DEMEK

  7. Sevgili kardeşim sen kimsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir