YoutubeR | Sosyal Medya

Enes Batur Toşko Ve Halil Söyletmez İle Kavga Etti

Enes Batur , Toşko Ama Duygusal Facts ve Halil Söyletmez sözlü tartışma yaşadı.  Ünlü youtuber film oyuncusu içerik oluşturucusu İnstagram fenomeni ve amatör şarkıcı sanatçı Enes Batur ile ünlü youtuber film oyuncusu içerik oluşturucusu instagram fenomeni ve amatör şarkıcı sanatçı Halil Söyletmez tartışma yaşadı.

Tartışmanın çıkış kaynağı ise Toşko Ama Duygusal Facts isimli youtuber twitter fenomeni film oyuncusu Toşko Enes Batur isimli youtuber içerik oluşturucusunun Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi isimli ilk filminin Netflix tarafından satın alındığını görerek bu konu hakkında bir tweet paylaştı.

Paylaştığı tweette Toşko Ama Duygusal Facts isimli youtuber twitter fenomeni film oyuncusu Toşko ‘Netflix üyeliğimi nasıl iptal ettirebilirim?’ tarzında bir tweet paylaştı ve Netflix’in bu hareketine tepki gösterdi. Twitterda oldukça yüksek bir kitleye hitap eden twitter fenomeni Toşko ünlüler ile girdiği diyaloglar ile oldukça adından söz ettirmişti. Youtube kanalı da olan Toşko youtube isimli platformda da içerik üretimi yapıyor.

Youtube kanalında ünlü fenomenlerin youtube içerik oluşturucularının evlerine gidip onlarla videolar çeken Toşko Ama Duygusal Facts Kadıköy Rap Vlog adlı videosunda Şehinşah ve diğer isimler ile kaydettiği videodan sebeple adından sıkça söz ettirmişti. Genellikle eleştirel ve mizah türünü harmanlayarak parodi ve ironi şeklinde tweetler paylaşan Toşko Ama Duygusal Facts bu konuya da el atmadan geçemedi. Attığı bu tweet ise bir gün gibi kısa bir sürede yirmi beş bin beğeni barajını geçti.

Ünlü youtuber film oyuncusu içerik oluşturucusu instagram fenomeni ve amatör şarkıcı sanatçı Enes Batur ise kendisini ve filmini hedef alan bu tweet yazısına sessiz kalamadı tabi ki böyle konularda asla altta kaldığı görülmemiştir hakkını savunur. Sessiz kalamayan tanınan youtuber film oyuncusu içerik oluşturucusu instagram fenomeni ve amatör şarkıcı sanatçı Enes Batur tweet yazısına yanıt olarak bir cevap paylaştı.

Paylaştığı cevapta Enes Batur Sungurtekin Toşko Ama Duygusal Facts isimli twitter fenomenine ‘Cumali Ceber filminin yükselen yıldızından iddialı sözler’ şeklinde bir yanıt paylaşmakta gecikmedi. Ardından da paylaştığı tweet yazısının altındaki mentiona ‘Yer aldığınız en büyük proje nedir ? Cumali Ceber.’ şeklinde hem Halil Söyletmez isimli youtuber ve film oyuncusunu hedef alan hem de Toşko Ama Duygusal Facts isimli fenomeni hedef alan Enes Batur cevabını geciktirmemiş oldu.

Halil Söyletmez Hemen Yanıt Verdi

Ünlü youtuber film oyuncusu içerik oluşturucusu instagram fenomeni ve amatör şarkıcı sanatçı Halil Söyletmez ise kendisini ve filmini de hedef alan Enes Batur’un tweet yazılarına cevabı geciktirmedi. Bildiğimiz üzere youtuber isimler arasından kendisi film yapan ilk isim Halil Söyletmez Halil Söyletmez Cumali Ceber isimli tiplemesi üzerinden ilerleyen bir fil serisi başlattı ve iki adet filmi yayımlandı.

Bu konu hakkında ise cevabını geciktirmeyen ünlü youtuber film oyuncusu içerik oluşturucusu instagram fenomeni ve amatör şarkıcı sanatçı Halil Söyletmez Enes Batur isimli içerik oluşturucusunun tweet yazısını alıntılayıp şu şekilde cevap verdi: ‘Yalnız yaz aylarının en iyi açılış yapan rekoru hala bende , Cumali Ceber de…’ şeklinde bir yazı paylaştı. Ardından bu konu hakkındaki haberin ekran fotoğrafını paylaşan Halil Söyletmez tartışmaya son noktayı koymuş gibi görünüyor.

Enes Batur Filmi Netflix Platformunda Mı ?

Enes Batur Sungurtekin ilk sayılabilecek bir projeye imza atarak iki bin on sekiz yılında Enes Batur : Hayal Mi Gerçek Mi filmini çekti. Daha doğrusu çekti demek yanlış olur menajerlik şirketi yapım şirketi ve cast ajansları ile çalışılan projede projenin oldukça yüksek miktarda gelir getireceğini düşünen şirketler ve Enes Batur bir filmi yapma kararı aldı, kuşkusuz bu kararın alınmasında bu olaydan kısa bir süre önce vizyona giren ve fazla beğenilmese de oldukça yüksek gişe hasılatı yapan Cumali Ceber filminin de etkisi büyük.

Enes Batur : Hayal Mi Gerçek Mi filmini ise 1 Eylül 2019 tarihinde Netflix tarafından satın alındı ve bir eylül iki bin on dokuz tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayımlanmaya başladı. Netflix bu hamleyi neden yaptı tam olarak bilmesek bile ticari amaçlar ile yaptığı çoğu kesim tarafından tahmin ediliyor. Çocuk kitle tarafında sürekli izlenmek istenecek olan film aileleri Netflix almaya itebilir ya da hali hazırda üyeliği bulunan ailelere çocuklarına sunmak için bir içerik sunuyor olabilirler. Ayrıca RTÜK tarafından uygulanması beklenen sansür ile alakalı da yapılmış bir hamle olabilir.

Enes Batur Kimdir ?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve İstanbul’da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin. Açtığı Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada epeyce bir üne kavuşan Enes Batur’un Youtube kanalı on bir milyonu geçkin  takipçiyi yakaladı. Youtuber’ın takipçileri tarafından en fazla merak edilenlerden birisi de, Enes Batur’un boyu kaç şeklinde olmaktadır.

Bir asker baba ve hemşire annenin çocuğu olan Enes Batur’un boyu, bir seksen santim metredir.Sosyal medyada yüksek sayıda bir ün kazanan Enes Batur’un on bir milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Son olarak Enes Batur geçtiğimiz aylarda vizyona giren Enes Batur : Gerçek Kahraman filmiyle izleyici karşısına ikinci kez çıkmıştır.

19 Ocak’ta seyirciile bululan Enes Batur ile Hayal mi Gerçek mi filmi ise 12 haftada 1 milyon 483 bin 848 kişi tarafından sinemada biletli bir şekilde izlenmişti. Filmin gişe hasılatı ise 17 milyon 463 bin 423 TL gibi bir miktara denk gelerek  kazandırmıştı.

Enes Batur İçerik Çaldı Mı ? Halil Söyletmez Kendi Takipçisiyle Beraber…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu