Anasayfa / Bilgiler / Enes Baturun Filminde Kendi Hayatı Konu Alınacak!

Enes Baturun Filminde Kendi Hayatı Konu Alınacak!

Enes Batur youtuberlar  arasında en çok izlenen, belki de en çok sevilen kişidir. Youtube’a harcadığı zaman olsun,verdiği emek olsun başta olmayı hak eden bir youtuber.

 

Tabi bu youtuber okumak ve youtuberlık yapmak dışında farklı iş olanaklarını da göz önünde bulundurmakta.Enes Batur bundan kısa bir süre önce sinema sektörüne el atacağı ile ilgili bilgiler vermişti.

Filmin isminin “Enes Batur Hayal Mi ? Gerçek Mi ? ” olacağını hepimiz duymuşuzdur.Enes Baturun Film çıkaracağını duyurmasından sonra Youtube dünyasında pek çok yorum hatta öngörüler yapılmıştı.

Film ile ilgili bazı ipuçlarını da Enes Batur‘un kendi ağzından  ya da paylaşımlarından görebiliyorduk.Örneğin filmde hangi Youtuberların oynayacağını belirtmişti.Filmde kimlerin oynayacağı ile ilgili yazımız bulunmaktadır.

Yazıya ulaşmak için buraya tıklayınız.Filmde kimlerin oynayacağı dışında konusu hakkında da az da olsa elimizde bilgiler bulunmakta.Film açıklamasında bulunan açıklamala şu şekilde: 

Babası özel harekat polisi, annesi hastahane de hemşire olan Enes Batur, anne ve babasından ilgi görmeden büyümektedir. 6 yaşında kendisine alınan bilgisayar ile hayatındaki her şey değişir.Bütün hayatını buraya adayan Enes Batur, İnternet ortamında popüler olur. Ancak babası ve annesi başta olmak üzere etrafındaki birçok kişi, öncelikle yaklaşan üniversite sınavlarını düşünmesini istemektedir. Enes Batur’un önünde vermesi gereken zor bir karar bulunmaktadır.

Çekimleri Antalya da yapılmakta olan filmin 19 Ocak 2018 tarihinde sinema dünyasına hızlı bir giriş yapması bekleniyor.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

 

Hakkında youtuberhaberleri

Gözat

Sefa Kındır Bütün Youtuberlara Meydan Okudu

Facia üçlü filminde başrol oynayan Sefa Kındır youtuberlar arasında yapılan dövüşler Araba yarışları hakkında bazı …

14 Yorum

 1. Enes Batur Süngürbatur

  pki

 2. cok güzel oyunların var bence

 3. İyi vir kişi

 4. ben.ce güzel

 5. film mi

 6. devam durmak yok abi

 7. çok iyi youtuber

 8. efsaneotesi

 9. yayagagbx

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir