Bilgi | Belgesel | Biyografi

Evliya Aykan Kimdir | Sevgilisi | Nereli | İnstagram | Yaş?

Evliya Aykan kimdir - kaç yaşında - nereli - sevgilisi - aslen nereli - yaş - Behzat Ç - boy - kilosu - oynadığı diziler - oynadığı filmler - resmi hesapları - Twitter - İnstagram - Burcu Özberk - ÇGHB 2?

Evliya Aykan Çok Güzel Hareketler kadrosunda öne çıkan oyuncular arasındadır. Birçok skeçte oynamış olan Evliya özellikle kadın rolünü oynadığı skeçlerde izleyicilerini çok güldürmektedir. Kısa süre içerisinde yeteneğiyle öne çıkan oyuncular arasına girmeye başlayan yetenekli oyuncunun geleceğinin çok parlak olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. Evliya Aykan kimdir, kaç yaşında, sevgilisi, boyu, kilo, nereli, eşi, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (çghb 2), resmi hesapları, oynadığı diziler, Burcu Özberk, Behzat Ç, oynadığı filmler, İnstagram, ailesi, annesi? Gibi merak edebileceğiniz tüm soruların cevaplarını sizler için bu yazımızda derledik.

Diğer fenomenlerin hayatı hakkında bilgi almak için tıklayınız: https://insandedikleri.com/

Bu da ilginizi çekebilir: Çok Güzel Hareketler oyuncuları

Bu da ilginizi çekebilir: Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) kimin?

Bu da ilginizi çekebilir: Çok Güzel Hareketler Youtube kanalı

Evliya Aykan Kimdir – Kaç Yaşında – Yaş – Boyu – Kilosu – Nereli – Sevgilisi

Evliya Aykan Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda yer almaktadır. Özellikle Çok Güzel Hareketler programıyla birlikte insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yetenekli ve kaliteli bir oyuncu olan Evliya geleceğin iyi oyuncuları arasındadır. Birçok ünlü ismin tiyatro sahnelerinden geçtiğini düşünecek olursak Evliya Aykan’ın da bu isimler arasında olabileceğini düşünmeden edemiyoruz.

Evliya aslen Hakkarilidir. Hakkari’de doğmuş ve büyümüştür. Evliya Aykan’ın doğum tarihi 31 Ağustos 1992’dir. Evliya Aykan’ın sevenleri arttıkça onun hakkındaki bilgiler de daha fazla merak edilir hale gelmektedir. Evliya Aykan 1.77 metre boya ve 65 kg kiloya sahiptir. Tüm hayatını hayali olan oyunculuğa adamıştır.

Çok Güzel Hareketler 2 Evliya Aykan

Evliya Evli Mi – Kaç Yaşında – Sevgilisi

Evliya özel hayatını gözler önünde yaşamayı sevmemektedir. Bu yüzden senelerdir süren ilişkilerinin biteceğini düşünenler olmaktadır. Ancak Evliya Aykan Yelda Öner ile sevgilidir. Yıllardır süren sağlam bir ilişkileri vardır. Yelda Öner de tiyatro eğitimi almış bir oyuncudur. Şu an küçük çaplı işler yapsa da ileride bilinen isimlerden biri olmayı başaracaktır. 1992 doğumlu olan Evliya Aykan 29 yaşındadır.

Evliya Aykan Ailesi – Annesi – Burcu Özberk

Evliya özellikle annesine çok düşkündür. Tip olarak da annesine çok benzemektedir. Annesinin oğluyla gurur duyduğu her halinden bellidir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında sık sık oğlunu izlemeye gelmektedir. Evliya’nın annesi Hasibe Koçkaya’dır. Evliya hesabında annesiyle resmini sosyal medya hesabında paylaşmıştır.

Evliya ve ünlü oyuncu Burcu Özberk ile üniversiteden tanışmaktadır. Üniversiteden itibaren çok yakın arkadaş olan iki ismin sıkı ve güzel bir dostluğu vardır. Burcu Özberk Evliya Aykan’ı kuliste ziyaret etmiştir.

Evliya Aykan’ın annesi Hasibe Koçkaya’nın konuk olduğu skeç:

Çghb 2 Oyuncuları Evliya Kimdir – Kariyeri?

Evliya çocukluğundan itibaren hayali olan oyunculuğu yapabilmek için konservatuvar okumuştur. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birisi olan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü okumuştur. Buradan mezun olduktan sonra bazı dizilerde küçük rollerde oynamıştır. Asıl yıldızı Çok Güzel Hareketler’de parlamıştır.

Çok Güzel Hareketler Evliya Kimdir?

Evliya Çok Güzel Hareketler programının kadrosunda yer alıyor. Programda dikkatleri üstüne çeken isimler arasında olmayı başarmıştır. Tek başına seyircileri güldürdüğü birçok skeci vardır. Bugüne kadar oynadığı skeçlerin çoğu zil almış ve beğenilmiştir. 2017 yılında BKM’nin çatısı altına giren Evliya sadece 2 sene sonra Çok Güzel Hareketler kadrosunda yer almayı başarmıştır.

Evliya Aykan ÇGHB 2

Evliya Aykan Hangi Dizilerde Oynadı – Behzat Ç – Filmleri

Evliya ilk oyunculuk deneyimini çok izlenen diziler arasında olan Behzat Ç dizisiyle gerçekleştirmiştir. Behzat Ç’ye konuk oyuncu olarak 45. bölümde katılmıştır. Daha sonra Gülizar isimli dizide yer almıştır. Asıl öne çıktığı yapım Çok Güzel Hareketler programı olmuştur. Bunun dışında Yılmaz Erdoğan’ın filmi olan Organize İşler Sazan Sarmalı filminde de rol almıştır. Tüm bunların yanında bazı programlara da konuk olmaya başlayan yetenekli oyuncu Arda’nın mutfağına konuk olmuştur.

Evliya Aykan’ın oynadığı diziler ve filmler:

  • Organize İşler: Sazan Sarmalı filmi
  • Gülizar dizisi
  • Behzat Ç. dizisi
  • Çok Güzel Hareketler 2

Evliya Aykan’ın Resmi Hesapları

Evliya oynadığı skeçleriyle öne çıkmaya başladıktan sonra kişisel hesapları da birçok insan tarafından takip edilmeye başlamıştır. Oyuncuyu sempatik bulan ve seven birçok insan vardır. Oyunculuk yeteneğini herkese geçirebilen ve izleyenlerini eğlendirebilen yetenekli oyuncunun İnstagram’da 233 bin takipçisi vardır. İnstagram’ında annesiyle, arkadaşlarıyla ve sevgilisiyle resimleri vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu