Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Ezgi Mola Kendisi Hakkında Çıkan Yalan Haberlere Tepki

Ezgi Mola kendisi hakkında yazılmış gibi gösterilen tweete ateş püskürdü. S.Sürülecek akıl yok sende dedi. Ezgi Mola kim?

Ezgi Mola kendisi hakkında çıkan yalan yanlış haberlere tepki gösterdi. Güzel oyuncu Ezgi Mola Twitter’Dan isyan etti. Attığı bir tweetinde yalan haber yapıp sanki kendisiymiş gibi fotoşopla ezgi molanın orijinal hesabından sanki kendi atmış gibi bir takım tweetler atıldı. Bu tweetde: ” Etiketlere ilk gün bende destek vermiştim ama büyük bir operasyonun parçası olduğumu anladım. #seninleyizREİS ” yazmaktadır. Ezgi Mola bu fotoğrafı alıp haber yapanları görür görmez kendi orijinal Twitter hesabında hem ifşaladı hem de isyan etti. Güzel oyuncu Ezgi Mola’nın Twitter’dan paylaştığı asılsız haberi ss alarak yayınlandığı tweetde

” Bunu yapan geri zekalı: buna harcayacağın zamanı ülkenin yanan toprağını korumaya harcarsan vatana millete daha hayırlı evlat olursun geri zekalıııııııııı!!!!! Havadan yardım talebi duyur, insanlara ihtiyaç listeleri yolla bi işe yara bunu yapacağına be!! S.Sürülecek akıl yok bunlarda “

ifadelerini genç oyuncu tepki göstererek paylaştı.


Türkiye Genelin’de Instagram Çöktü . Daha fazlası için tıklayınız:


Güzel Oyuncnu Ezgi Mola Kim – Kaç Yaşında?

ezgi mola kim
ezgi mola kim

 

Güzel oyuncu Ezgi Mola tam adı Mercan Ezgi Mola olan başarılı kadın oyuncu 29 Mart 1983 tarihinde gözlerini dünyaya açmıştır ve İstanbul’da doğmuştur. Güzel oyuncu Mola, Türk sinema, tiyatro ve televizyon oyuncusudur.

2000 senesinde Akademi İstanbul’da eğitimine başlamıştır. Çok geni iken yani daha 18 yaşını bitirmeden Kartal Tibet’in önderliğinde üstlendiği Karate Can dizisinde bir karakteri oynayarak ilk televizyon deneyimini bu şekilde yaşamıştır. Güzel ve yetenekli oyuncu Ezgi, 38 yaşındadır.

Başarılı kadın oyuncu Mercan Mola, 2000 senesinde Akademi İstanbul’da eğitim öğretimine başladı. Daha 18 yaşını henüz bitirmeden Kartal Tibet’in yönetmenliğini üstlendiği Karate Can dizisinde oynayarak ilk televizyon deneyimini böylelikle kazanmış oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni güzel oyuncu Mercan Ezgi Mola kazandı ve bu Müjdat Gezen Sanat Merkezin’de tam 4 yıl eğitim aldı. Ayrıca Aydoğan Temel’den de yaklaşık olarak 2 sene tiyatro eğitimi de başarılı oyuncu almıştır. Yine Aydoğan Temel’in öncülüğünde küçük bir tiyatro topluluğu ile Çürük Elma oyununda bulunarak ilk sahne deneyimini böylelikle yaşadı. 2005 yılının Kasım ayında BKM Atölye’ye de yer edindi. 2005 senesinin sonbahar aylarında saf kalpli bir bir kuaförüne hayat verdiği Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük çıkış ve ilgi sonucunda Türk başarılı ve güzel oyuncu Mercan Ezgi Mola kitlelerce tanınındı ve gün geçtikçe takipçisi, sevenleri arttı.


Ezgi Mola Kim Burcu Ne? Ezgi’nin hayatı için tıklayınız:


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu