Pandalina

Facebook Grubuna Nasıl Katılınır?

Facebook hesabınız ile ilgilendiğiniz bir sektörün ya da hobilerinize giren bir facebook grubu buldunuz ve o gruba katılmak mı istiyorsunuz? Sadece 2 adım ile sevdiğiniz ve ilgilendiğiniz bir facebook grubuna nasıl katılabileceğinizi bu içeriğimizde inceleyeceğiz.

İlk olarak Facebook adresine giderek, facebook hesabımıza giriş yapıyoruz. Doğrudan facebook sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizin hâlen bir Facebook hesabınız yok mu? Sizler için daha önceden hazırlamış olduğumuz “Facebook Hesabı Nasıl Açılır?” isimli içeriğimizi buraya tıklayarak inceleyebilir ve bu sayede nasıl facebook hesabı sahibi olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımıza giriş yaptıktan sonra katılmak istediğimiz bir facebook grubunu belirliyoruz ve o facebook grubun sayfasını açıyoruz.


Katılmak istediğimiz grubu tespit ettikten sonra grubun kapak fotoğrafının hemen sol alt kısmında bulunan “Gruba Katıl” butonuna tıklıyoruz.


Ve işlem bu kadar. Artık katılmak istediğimiz facebook grubuna katılma isteğimizi gönderdik. (Bu içerikte ki grup1. Katılım Şekliolan yönetici tarafından onaylanması gerekilen grup şeklidir.)

NOT: Facebook gruplarında 2 çeşit katılma sistemi vardır.

1.Katılım Şekli: Yönetici tarafından onaylanan grup.

2.Katılım Şekli: Otomatik sistem tarafından onaylanan grup.

Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu