YoutubeR | Sosyal Medya

Fester Abdu – Deli Mi Ne Kimdir Kaç Yaşında Hangi Bölümde Okudu?

Fester Abdü Kimdir? Fester Abdü Kaç Yaşındadır? Fester Abdü Hangi Bölümde Okumuştur? Deli Mi Ne Kanalı Kimindir? Deli Mi Ne Kanalı Nedir?

Deli mi ne adıyla bildiğimiz Asıl adı Ali Abdüsselam Yılmaz diğe adıyla Fester Abdü Kimdir? Kanalının sahibidir. Türk Youtuber 1993 doğumludur. Günümüz itibariyle 28 yaşındadır. Adana’da doğmuştur. Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur. Türkiye Kano milli takımızı lisanslı sporcularından biridir. Youtuber olmasının yanı sıra sporculuk hayatı da olan Fester Abdü’nün çeşitli klüplerde dereceleri vardır. 


Diğer Youtuber Haberleri İçin Tıklayınız


Fester Abdü’nün ilgilendiği asıl iş Youtube içerikleri üretip, çekmektir. Renkli bir kişiliğe sahiptir ve içeriklerine de bunu yansıtmaktadır. Deli mi ne adlı kanalının deli deli işler adlı oynatma listesinde yaptığı farklı içeriklere ulaşabilirsiniz. Belediyenin süs havuzunda yüzmek, çivilerin üzerine yatmak, ip üzerinde yürüyen çılgın adam gibi başlıklara sahip farklı video içerikleri çekmektedir.

Deli mi ne kimdir

Fester Abdü 2018 Survivor Allstar için başvurmuştur. Efor testine kadar başarılı olmuştur. Ancak son elemelerde elenmiştir. Deli mi ne kanalıyla tanınan Fester Abdü 2019’daki olayla da gündeme gelmiştir. UEFA Süper Kupa finalinin İstanbul’da yapıldığı yıldı. Liverpool ve Chelsea arasında yapılan maçın 14. Dakikasında Fester Abdü sahaya atlamıştır. Bu olayla birlikte hem kanalında abone kaybetmiştir hem de birçok insan tarafından eleştirilmiştir. Daha sonra bu olay mahkemeye taşınmış ve mahkeme kararıyla 1 yıl süreyle spor müsabakalarına girmesi yasaklanmıştır.

Deli Mi Ne Kanalının İçeriği Nedir – Kanalı Ne Zaman Kurulmuştur – Kanalı’nın Kaç Abonesi Vardır?

 

Deli Mi Ne Kanalı’nın içeriği çok renklidir. Çeşitli çıkgınlıklar deneyen Fester Abdü’nün sık sık su altına dalış videosu çektiğini görmekteyiz. Suyun altındaki batık şehre daldım, salya kaplı denize daldım, Van Gölü’nde batmış rus savaş gemisine daldım gibi başlıklarla videolar çekmektedir. Survivor elemelerini adım adım anlattığı bir video dizisi paylaşmıştır. Dev yengeç pişirip yedim, kümesten son çıkan kazanır gibi farklı içerikler de çekmektedir.

Fester Abdu Kimdir

Fester Abdü yarışmaların, oyunların, röpostajların olduğu içerikler de üretmektedir. Sportif başarısının yanına Türkiye’de en çok abonesi olan 9. kanal olarak Youtube işini de eklemiştir. Anlatya’da yaşayan Fester Abdü 11 Nisan 2017’de youtube kanalını oluşturmuştur. 2017’den günümüze 7.65 milyon takipçi elde etmiştir. Türkiye’de en hızlı büyüyen fenomenlerden birisidir. 

Deli Mi Ne Kanalı’nın İzlenmeleri Nelerdir? En Çok İzlenen Videosu Hangisidir?

 

  • Toplam izlenme sayısı: 1.6 milyar 
  • Genel izlenme sayısı: 2 milyonla 10 milyon arasında değişmektedir.
  • En çok izlenen videolarının izlenme sayıları: 20 milyon
  • Aylık ortalama izlenme sayısı: 36.718 milyon

En çok izlenen videoları vardır. İki videonun da izlenme sayıları 20 milyondur. En başta bulunan videosu Yağlı Kazığa Tırmanma Yarışması başlıklı videodur. Videonun linki şöyledir: (https://www.youtube.com/watch?v=BeLBJU–51A )

Diğer en çok izlenen videosu ise Kılıçla Her Şeyin İçinden Geçtim isimli videosudur. Videonun linki şöyledir: (https://www.youtube.com/watch?v=msydKkpcjEw )

Deli Mi Ne Kanalı’nın Resmi Hesapları Nelerdir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu