YoutubeR | Sosyal Medya

Fester Abdü Kimdir Eğitim Bursunu Kaç Kişiye Verecek?

Fester abdü asıl ismiyle Ali Abdüsselam Yılmaz kimdir, nerelidir, kaç yaşında gibi pek çok farklı soru, izleyicileri tarafından merak edilmektedir. Bu yazımızda sizlere bu sorularınız hakkında cevapları vereceğiz. 26 yaşında olan Fester abdü yani Ali Abdüsselam Yılmaz aslen Adana’lıdır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversiteye Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu beden eğitimi bölümünden mezun olmuştur. Fester Abdü’nün boyu 1.69 kilosu ise 66 olarak bilinmektedir.

Antalya da yaşamını sürdüren Fester Abdü yani Ali Abdüsselam Yılmaz insanların dikkatini yaptığı tuhaf ve alışık olunmayan Youtube videoları çekmeyi başarmıştır


Deli Mi Ne Kimdir: Okumak İçin Tıklayınız


Fester Abdü Liverpool Maçında

Fester Abdü, Liverpool maçında sahaya atlamasıyla gündeme gelmişti. Maçın 14. Dakikasında sahaya atlayıp dizlerinin üstünde kayan Fester Abdü izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Kısa sürede güvenlik güçleri tarafından yakalanarak saha dışına çıkartıldı.

Fester Abdü Deli mi Ne Youtube Kanalı

Fester Abdü Deli mi Ne Youtube kanalı ile çılgınlıklarına devam ediyor. Kanalda birçok farklı absürt konulara yer veren Fester Abdü izleyenlerini şaşırtmaya tam gaz devam ediyor.

Kanala Buradan Ulaşabilirsiniz.

Fester Abdü Burs Vereceğini Duyurdu

Fester Abdü, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda çok kazanıyorum doğrudur ve ben bu kazandığım parayı asla sizlerden saklamıyorum. Kazandığım param ile eğitim bursu vermek istiyorum dedi.

Survivor’a Katılıyor Mu?

Survivor All Star yarışmasına katılacağı gündemleri sarsarken, Fester Abdü bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı. Halen kafalarda acaba katılacak mı düşünceleri yer almakta…

Türkiye Mili Takım bünyesinde kano takımında yer alan Fester Abdü fenomen kimliğinin yanına sporcu kimliğini de eklemiştir.

Türkiye Youtube ve Youtuber Haberleri insan dedikleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu