Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Frozen 2 Official Trailer

Frozen 2 Official Trailer

İlk filmin devam filmi olarak, seyirci ile buluşacak olan filmin yönetmenliğini, aynı birinci filmdeki gibi Jennifer Lee ve Chris Buck üstleniyor. Oldukça çok beğenilen ve gişe rekorları kıran Frozen 1 den sonra, ortaya çıkan 2. film, 21 Kasım 2019’da seyirci ile buluşacak. Filmin ilk fragmanını, frozen 2 official trailer şeklinde arama yaparak İnternet üzerinden izleyebilirsiniz. ——————————————-
Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube
Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri
——————————————-

Frozen 2 Official Trailer Konusu

Frozen 2, 21 Kasımda izleyici ile buluşacak. İlk filmin devamı olan Frozen 2’nin hikâyesini, insan dedikleri olarak sizler için hazırladık. İlk filmin devamı niteliğinde olan Frozen 2’de izleyicinin aklına gelen ilk soru, Elsa neden sihirli güçler ile doğdu? Oluyor. Bu soruya cevap olarak fragmandan da anlaşıldığı üzere, Elsa gizemli bir yolculuğa çıkıyor ve krallığını kötülere karşı korumaya çalışıyor. İlk filmde anne ve babasını arayan fakat onlar hakkında denizde öldükleri hakkında bir bilgi sahibi olmayan Elsa, bu bölümde denize doğru gizemli bir yolculuğa çıkıyor ve anne babasını aramaya koyuluyor. İnsan dedikleri olarak hazırladığımız ilk fragman anlatımında olduğu gibi, ikinci film fragmanında da mümkün olabildiğince hızlı şekilde bilgileri sizlere ulaştıramaya çalışıyoruz.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir