Anasayfa / Youtube İçerik / Müzik | Sokak Müziği / Güçlü Soydemir Yasaksın Bana Sosyal Medyada Yayınlandı

Güçlü Soydemir Yasaksın Bana Sosyal Medyada Yayınlandı

Sevilen sanatçı Güçlü Soydemir kısa bir süre önce “ İstanbul “ albümünde bulunan “ Yasaksın Bana “ şarkısının vido klibini YouTube sosyal kanalında izleyicileri ile paylaştı. Kısa sürede aldığı tıklamalara bakacak olursak takipçileri sanatçıyı çok yakından izliyorlar. Sevilen bir sanatçı olan Güçlü Soydemir kimdir? Nerede yaşar? Kaç yaşındadır?

Güçlü Soydemir Kimdir?

İki çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Güçlü Soydemir, Erzincanlıdır. İlkokulu ve liseyi İstanbul’daokudu. Liseyi bitirdikten sonra bir süre babasına ait olan müzik markette çalıştı. Müziğe ilgisi ailesinden gelen sanatçı 5 yıl boyunca Unkapanı plakçılar çarşısında çalışmıştır. Bu beş yılın sonunda PrestijMüzik’e gelerek profesyonel olarak müziğe başladı. Fantezi ve arabesk tarzında söylediği şarkılarının yanında ilahi içeren albümlerde yaptı.

Gökçe Yıldırım Haberimize BuradanUlaşabilirsiniz..

İşte Güçlü Soydemir’in Albümleri

İlk albüm çalışması “ Yeminim Var “ 2000 yılında çıktı.2 yıl sonra ikinci albümü olan “ Adı Sevda “ çıktı. “ Vuramam Sana “sanatçının üç yıl sonra çıkardığı albümüdür. GüçlüSoydemir’in ilk üç albümü fantezi ve arabesk tarzında yapılmıştır.2007 yılında çıkardığı  “ İlahiler 2007 – Bir Çift Turna “ albümü ilahi ezgiler taşımaktadır.2008 yılına geldiğimiz zaman sanatçı arabesk ve ilahi tarzında ki albümünü çıkardı. Sanatçı, albümlerini “ Hazal’ım “ ve ilahi albüm ise “ İlahiler 2 ( Tövbe) “ olarak piyasaya çıkardı.” İlahiler 3 ( Ne Güzeldir ) “ isimli albümünü 2009 yılında piyasaya çıkardı. Bu albümünü 2012 yılında “ Ey Allah’ım “ isimli yeni çalışması takip etti. “ İstanbul – Su Tanesi “ son olarak 2013 çıkardığı albümdü.

2018 yılına gelindiğinde sanatçı kendi müzik şirketini kurdu. Şirketinden üç single parçasından oluşan “ Boşuna “ , “ Bir Bardak Çay “ ve “ Bahtı Yaralı Yârim “  şarkılarınıtakipçileri ile paylaştı.

Türkiye Youtube ve Youtuber Haberleri insan dedikleri

Hakkında youtube güncel

Gözat

Oktay Gürtürk Hiçbir Kimse Adlı Tekli Çalışmasını Yayınladı

Oktay Gürtürk kısa bir süre önce “ Hiçbir Kimse “ adlı şarkısını dinleyicilerinin beğenisine sundu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir