Bilgi | Belgesel | BiyografiBlog

Hamza Yazıcı Kimdir | Sevgilisi | Boyu | Nereli | Yaş?

Hamza Yazıcı kimdir - yaşı - boyu - kaç yaşında - kilosu - nereli - ailesi - Çok Güzel Hareketler - sevgilisi - resmi hesapları - Camdaki Kız Tako - Güldür Güldür - İnstagram - filmleri - oynadığı diziler?

Hamza Yazıcı küçük yaştan itibaren hayalini kurduğu oyunculuk mesleğini yapmaktadır. Günümüzde çok iyi yerlere gelen oyuncunun yıldızı özellikle Çok Güzel Hareketler programında parlamıştır. Bugün Hamza Yazıcı’nın birçok seveni ve takipçisi vardır. Günümüzde çok kaliteli projelerde de yer almayı ihmal etmemektedir. Hamza Yazıcı kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, kilosu, doğum tarihi, sevgilisi, aslen nereli, Camdaki Kız Tako, Çok Güzel Hareketler Bunlar, İnstagram, resmi hesapları, ailesi, oynadığı diziler, filmleri? Gibi soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz.

Diğer ünlü isimler hakkında bilgi almak için tıklayınız: Fenomen Haberleri

Bu da ilginizi çekebilir: Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncuları

Bu da ilginizi çekebilir: Çok Güzel Hareketler Youtube Kanalı

Bu da ilginizi çekebilir: Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)

Hamza Yazıcı Kimdir – Kaç Yaşında – Yaş – Doğum Tarihi – Aslen Nereli – Boyu – Kilosu?

Hamza sektörde yeni olan oyunculardan birisidir. Hızlı bir şekilde tanınan oyuncu birçok insanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Özellikle Çok Güzel Hareketler programıyla birlikte daha fazla insan tarafından tanınmıştır. Hamza Yazıcı’nın doğum yılı 1992’dir. Hamza Yazıcı 29 yaşındadır. Hamza Yazıcı İstanbul’da dünyaya gelip büyüse de aslen Hatay- Antakyalıdır. Hamza Yazıcı 1.28 metre boya ve 37 kg kiloya sahiptir. Çocukluktan beri oyunculuk hayaliydi ve buna dair adımlar attı. Çok küçük yaşlarda bile çeşitli kurumlardan tiyatro eğitimi almıştır.

Hamza Yazıcı Sevgilisi – Şenay Forbes Boyu Kaç – Evli Mi – Eşi?

Hamza Yazıcı’nın başarılı oyunculuğu gözlerin ona çevrilmesini sağlamıştır. Kısa süre içerisinde başarı basamaklarını tırmanan Hamza Yazıcı’nın özel hayatı da sevenleri tarafından merak edilmektedir. Hamza Yazıcı’nın sevgilisi özellikle merak edilmektedir. Hamza Yazıcı Şenay Forbes ile sevgilidir. Hamza sevgilisi hakkında ilk adımı Şenay Forbes’in attığını dile getirmiştir. Ardından ben de ona fazlasıyla koştum sözlerini söylemeyi de ihmal etmemiştir. Boyu 1.28 metre olan başarılı oyuncunun sevgilisi Şenay Forbey’in boyu 1.59 metredir. Hamza şu an evli değildir sadece sevgilisi vardır.

Hamza Yazıcı’nın sevgilisi

Çok Güzel Hareketler Hamza Yazıcı Kimdir?

Hamza Yazıcı’nın oyunculuk kariyeri küçük yaşlardan itibaren başlamıştır. 2008 yılında profesyonel oyunculuk yapmaya başlamıştır. Yıldızı Çok Güzel Hareketler programında parlamış olsa da daha önce bulunduğu yapımlar ve programlar vardır. BKM’nin çatısı altına girdikten sonra birçok skeçte oynama şansı bulmuştur. Toplam 110 skeçte oynamıştır ve 4. sezonda da seyirci karşısına çıkacaktır.

Hamza Yazıcı Oynadığı Diziler Nelerdir – Güldür Güldür – Filmleri

Hamza Yazıcı’nın Çok Güzel Hareketler programı dışında televizyon ve sinema yapımları da bulunmaktadır. Oynadığı birçok film vardır. Filmleri dışında televizyon programları ve dizilerinde bulunmuştur. 2016 yılında yayınlanan Görevimiz Komedi programına yarışmacı olarak katılmıştır. Daha sonra 1 sene Güldür Güldür programındaki skeçlerde Taylan karakterini canlandırmıştır. Güldür Güldür programından sonra Çok Güzel Hareketler programına dahil olmuştur.

Camdaki Kız Tako 

Hamza Çok Güzel Hareketler 2’deki başarılı oyunculuğu izleyicilerin olduğu kadar yapımcıların da dikkatini çekmiştir. Çok Güzel Hareketler’de kendini göstermesi önüne yeni kapılar da açmıştır. Burcu Biricik’in başrol oynadığı Camdaki Kız isimli dizide yer almaktadır. Hamza Camdaki Kız dizisinde Tako karakterini canlandırmaktadır. Senaryoyu ilk okuduğunda Tako karakterinin kendisini heyecanlandırdığını söylemiştir.

Hamza Yazıcı’nın hakkında bilgiler

Hamza Yazıcı Filmleri

Hamza kendini sadece televizyonda ve tiyatro sahnesinde göstermemiştir. Aynı zamanda sinema filmleriyle de kendini göstermiştir. Başarılı oyuncu birçok filmde deneyim kazanmayı başarmıştır. Hamza ilk olarak 2015 yılında bir filmde oynamıştır. Hamza Yazıcı’nın filmleri şöyledir:

  • Polis Akademisi Alaturka
  • Piyasadan Büyük Alacağımız Var
  • Çılgın Kamp
  • Bizans Oyunları
  • Kolonya Cumhuriyeti
  • Organize İşler Sazan Sarmalı

Hamza Yazıcı İnstagram – Ailesi

Hamza 7 çocuklu Hataylı bir ailenin 7. çocuğudur. Hamza Yazıcı’nın büyüme sorunundan dolayı boyu kısadır ancak ailesinde onun dışında kimsede bu sorun yoktur. Hamza ailesine fazlasıyla düşkündür. Hamza İnstagram adresini de aktif olarak kullanmaktadır. Set hayatı ve özel hayatı İnstagram adresinde bulunmaktadır. İnstagram’ında 303 bin takipçisi vardır.

Hamza Yazıcı’nın resmi hesapları:

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hamza çok güzel hareketlerde en sevdiğim oyunculardan biri yaptığı işte de çok başarılı yolu açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu