Bilgi | Belgesel | Biyografi

Heijan Kimdir Nerelidir – Suç Ortağı Nasıl Ortaya Çıktı?

Heijan, sahne adı ile bilinen ünlü sanatçının gerçek ismi birçok takipçisi tarafından merak edilmektedir. Heijan kimdir soruları çokça karşımıza çıkarken bu arafa bir son vermek istedik. Gerçek adı Doğan Tarda !!

Doğan Tarda namı değer Heijan 23 yaşında Van doğumludur. Heijan liseyi Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi’nde okurken, üniversiteyi  Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Açık Öğretim Fakültesinde okumaktadır.

Heijan sahne adı ile Doğan Tarda, sorularımıza yanıt verdi.

Heijan Ne Demek?

İki kelimenin birleşimi ile ortaya çıkan isimde “Hei” normal anlamına gelmektedir. “Jan” kelimesinin anlamı ise Zehir demektedir. Normal Zehir anlamına geldiğini söyleyen sahne adına karar verirken çevresinin etkisinin büyük olduğunu dile getirdi.

Heijan’ın Fiziksel Özellikleri

Boyu 1.70 olan Heijan, kilosuna çok dikkat ettiğini ve bunun fit görünmesinde öncelik sağladığını dile getirmiştir. 57 kilosu ile endekslerini sabit tutan Heijan, klip çekimlerinde fit görünmeye çok önem veriyorum dedi.

Heijan Nerede Yaşıyor?

İstanbul’un Bağcılar semtinde yaşayan Doğan Tarda, yazdığı birbirinden güzel şarkı ile Youtube sitesinde popülarite yakalamıştır. Muti ile birlikte 2017 yılında çıkarttıkları “Yansın Geceler”  şarkısı ile yükselişe geçmişlerdir.

Heijan’ın Tüm Şarkıları?

2016 yılında Yolsuzlar Çetesi şarkısı ile Youtube’ye adım attığını belirten Heijan o zamanlar Youtube yeni yeni Türkiye’de biliniyordu. Bizde bu mecrada kendimizi geliştirmek için yaptığım şarkıları yükleyerek başladım aslında bu sektöre dedi. 2016 yılında 14 Şubat sevgililer günü için özel bir beste yaptığını söyleyen Heijan, bu bestem ile biraz tanınır oldum ve Youtuberlardan bazıları benim şarkım ile klipler çekti buda beni ziyadesi ile mutlu etmişti dedi.

2016 Yılında Birçok Şarkı Çıkarttın Bu Konuda Ne Diyeceksin?

2016 yılı benim için verimli yıllardan bir tanesiydi aslında gerek Yolsuzlar Çetesi gerek Semt oturuşu şarkıları olsun o yıl benim için en güzel yıldı diyebilirim. Semt Oturuşu, Yolsuzlar Çetesi, Sen Sağ Ben Selamet, Welcome To Çiçekci şarkıları ile dolu dolu bir yıl geçirdim diyebilirim diyen Heijan’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu o yıllardan bahsederken.

Muti ile Nasıl Tanıştınız ?

Muti ile birbirimizi çok uzun sürelerdir tanıyorduk. 2017 yılında yansın gecelerden önce “ Abin Dinzo Bremin” şarkısı ile bir araya tekrar geldik. O şarkıda çok bekleneni ilk başlarda alamamıştık aslında ama yinede moralleri bozmadan Muti ile yeni bir şarkı çalışmasına başladık. Zengin adam rolü kendisine çok yakışıyordu bizde klip çekiminde böyle bir konsept tercih ettik. Muti, Yansın Geceler şarkısını oluştururken çok yardımcı oldu bana ve birlikte patladığımız ve 2016 yılından beri verdiğim mücadelenin meyvesini bu şarkı ile almıştım.

Yeni Single Heijan feat. Muti Suç Ortağı

Yepyeni bir şarkı ile gündeme gelen muhteşem ikili suç ortağı parçası ile Youtube’de trendler arasında girmeyi yine başardı. Muti’ye yapılan sert eleştirilere rağmen aldığı eğitimler ile kendisini büyük ölçüde ses alanında geliştiren Muti, bu şarkıda bunu açıkca göstermiş. Suç ortağı single ile Youtube listelerini  sarsacaklarını dile getiren Heijan ve Muti ikilisi umarım hedefledikleri hit akışını yakalarlar diyoruz. Şarkı sözleri “içerisinde bir kere de bizi bizi düşürme derde” sözleri birilerine gönderme mi yapıyor acaba? “Bana bi gel de bana bi gelde” sözleri ile birisinden beklenti içerisinde mi? Soru işaretleri sevenlerinin kafasında dolaşırken biz kendisine ulaşıp bu soruları sizler için yönlendireceğiz. Takipte kalmayı ve sitemizin bildirimlerini açmayı unutmayın.

Türkiye Youtube ve Youtuber Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu