Anasayfa / Pandalina / IDM Tarayıcı Yakalaması Nasıl Kapatılır?

IDM Tarayıcı Yakalaması Nasıl Kapatılır?

İnternet Download Manager, halk dilinde adı IDM olan her bilgisayar kullanıcısının vazgeçilmezi. Internet Download Manager hakkında bilgisi olmayan Pandalina kullanıcıları için hazırladığımız İnternet Download Manager(IDM) Nedir, Nasıl Kullanılır? isimli konumuzu buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Eğer Google Chrome tarayıcısında dolaşırken zamansız bir zamanda çıkan IDM ikonu bazı zamanlarda çok sıkıcı bir hâl alabiliyor. Bu içeriğimiz sayesinde 3 Adımda usülsüz zamanda ekrana gelen, bir türlü çarpı işaretine tıklayamadığımız o lanetten kurtulacağız.

Şimdi ilk İnternet Download Manager programımızı açıyoruz.


Daha sonra yukarıda ki menülerden İndirmeler menüsüne tıklıyoruz ve ardından açılır pencereden Seçenekler yazısına tıklıyoruz.


Bu pencereden ise hangi tarayıcıyı kullanıyor ve hangi tarayıcı da IDM yakalamasını kapatmak istiyorsak pencereden o tarayıcının tik işaretini kaldırıp aşağı kısımdan OK diyoruz.

İşlem bu kadar. Artık tarayıcımız da çıkan IDM ikonundan kurtulmuş olduk.

Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

Hakkında pandalina

Gözat

50 Ücretsiz Responsive HTML5 Temaları

Web tasarım sürecinizi hızlandırmak için hızlı ve kolay bir düzenleme yöntemi mi arıyorsunuz? Eh, doğru yere …

2 Yorum

  1. Bu ayarı ögrendigim iyi oldu pdf dosyalarını indirmeden göremiyordum ayarı kapattım artık indirmeden pdf doyslarını tarayıcıda görebiliyorum harikasınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir