YoutubeR | Sosyal Medya

Instagram Sınırsız Ücretsiz Beğeni Nasıl Yapılır?

Instagram Sınırsız Ücretsiz Beğeni Nasıl Yapılır?

Evet başlığı yanlış okumadınız, bu içeriğimiz de sizlere Instagramda hiç bir şekilde şifrenizi sağ sola vermeden sadece sizin kendi instagram profiliniz de paylaştığınız fotoğrafın URL’sini siteye yazarak 100.000 Beğeni alabileceğiniz bir siteden bahsedeceğiz. Şuan da piyasa da olan tüm Uygulama ve Siteler sizin instagram şifrenizi çalmaya çalışmaktadır. Bazı uygulama ve siteler de ise beğeni sistemi çalışmamaktadır. Sizler için hazırladığımız, araştırıp ve test ettiğimiz Instagram Ücretsiz Beğeni Sitesi HEROVERIN’i tanıtacağız.

Instagram like, instagram beğeni, instagram canlı yayın, instagram yorum, instagram yorum beğenisi gibi konularda daha fazla bilgi alabileceğiniz diğer yazılarımıza da göz armak isteseniz aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Ücretsiz Instagram Beğeni Sistemi: Heroverin Ücretsiz İnstagram Takipçi ve Beğeni Servisleri Instagram Beğeni Siteleri Heroverin Benzeri: Instagram Beğeni Servisleri En Çok Beğenilen Fotoğraflarınızı Nasıl Görebilirsiniz Sınırsız ve Ücretsiz Beğeni İnstagram Takipçi Siteleri Instagram Hesabınızı Daha Başarılı Yapmanın 11 Etkili Yolu

Heroverin sitesi sayesinde Instagram da Ücretsiz Sınırsız Beğeni yapabileceksiniz. Hiç bir şekilde bir sınırı olmayan bu ücretsiz instagram beğeni sitesinde hiç bir hesap bilgilerinizi vermiyorsunuz. En güzel yanı ise tam olarak bu; piyasa da olan instagram beğeni siteleri sizin hep instagram hesabınızı çalmaya yönelik. O yüzden size önerebileceğimiz en iyi instagram ücretsiz beğeni sistemi olan Heroverin’i şiddetle öneriyoruz.

Instagram Sınırsız Ücretsiz Beğeni Sistemi HEROVERIN nasıl kullanılır?

Sadece yapmanız gereken HEROVERIN’in sitesine gidiyoruz. Siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

HEROVERIN ücretsiz instagram beğeni sitesini açtıktan sonra tek yapmamız gereken Instagram hesabımıza girip beğeni göndermek istediğimiz fotoğrafın URLsini yani linkini kopyalayıp, HEROVERINin sitesine girip site de ki boşluk kısıma fotoğrafın linkini yapıştırıp kırmızı butona tıklıyoruz.

insta like
insta like

 


Not: Heroverin sekmesi açık kalmadığı sürece beğeni gönderimi yapmaz. Eğer beğeni göndermek istiyorsanız, fotoğraf linkini yapıştırıp gönder dedikten sonra o sekmede bekleyiniz. Beğeni işlemi başlaması 3-5 dakika içerisinde başlayacaktır.

Önemli Not: Eğer profiliniz Gizli modunda ise beğeni gelmez. Eğer Heroverin’i kullanacak iseniz instagram hesabınızı gizli’den çıkartmanız gerekmektedir.

Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

İlgili Makaleler

21 Yorum

    1. Merhaba Ada, Heroverin sitesine Türkiye’den giriş erişimi kapatıldığı için VPN ile erişim sağlayabilirsiniz. Tarayıcınızda kullanmak üzere sitemizde daha önceden yayınladığımız “Browsec VPN Nedir, Nasıl Kullanılır?” isimli içeriğimizi buraya tıklayarak inceleyebilir ve bu sayede tarayıcınıza VPN kurabilir ve Heroverin sitesine giriş sağlayabilirsiniz.

    1. Merhaba Devran, Heroverin sadece Instagram hesabında son paylaşılan fotoğrafa beğeni gönderir. Beğeni gönderme işlemini başlattığınız da Heroverin sekmesinde durmanız gerekmektedir. Beğeninin gönderime başlaması ortalama 8-13 dakikayı bulabilir. Eğer beğeni gönderim işlemi başlamaz ise VPN programını aktif ederek sayfayı yenileyiniz. Hızlı bir VPN eklentisine ihtiyacınız var ise Browsec VPN Nedir, Nasıl Kullanılır? isimli içeriğimizi inceleyerek nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

  1. selam heroverin sitesine giriyorum farklı birşey çıkıyor çalışmıyor sizin dediğinizc browsec i de yükledim birde siz bakar mısınız bir tek bende mi öyle

    1. Merhaba Begüm, Heroverin’in sitesi büyük çaplı bir bakıma alındığı için bir kaç gün boyunca siteye erişim sağlanamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu