Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

İrfan Yılmaz Kimdir? – Bağlama Çekilişi

Haziran ve Mayıs Ayı Sonuçları ve Kazananlar

Kazanan listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İrfan Yılmaz insatgram hesabı: https://www.instagram.com/irfanyilmazzzz/

Yeni Çekişiş Kuralları Nelerdir?

1.) Bağlama çekilişine katılmak için üç adımı SIRASI İLE yapınız. Önce alttaki linklere sırası ile tıklayıp çıkan videoyu 40 saniye izleyiniz , YouTube kanallarını takip edip bildirimleri açınız:

2.) Abone olup bildirimleri açtığınıza dair ekran görüntülerini bu linke tıklayarak WhatsApp numarasına göndermek: WhatsApp

Çekiliş Ödülleri ve Açıklanma Tarihi

Bu sayfada her ay “İnsan Dedikleri YouTube Kanalı” üyemiz İrfan Yılmaz tarafından bağlama çekilişi düzenlenecektir. Çekilişe katkımız olması amacı ile bizler de “10.000 Instagram Takipçi” hediye edeceğiz. Çekilişimiz her ayın 15’inde ses sanatçımız İrfan Yılmaz tarafından yapılacak olup aynı gün içerisinde buradan yayınlanacaktır. Çekilişte verilecek ödüller:

1.) Bağlama

2.) 10.000 instagram takipçi

3.) Kişisel Albüm

4.)Kişisel Albüm

5.) Kişisel AlbümÇekiliş sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz?

 

İrfan Yılmaz Kimdir?

1998 yılında bağlama kursuyla ilkokul çağlarında başlayan müzik ve güzel sanatlar merakını lise yıllarında Malatya Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni okuyarak geliştiren. Lisans Eğitimini Harran Üniversitesi Müzik Öğretmenliğini bölümünde tamamlayan irfan yılmaz.Üniversite yıllarında bölümünün düzenlediği çoğu müzikal sahnelerinde bulundu.Ayrıca aynı seneler de birçok yaş grubu ile özel ders çalışmaları yaptı.Düzenlenen çeşitli yarışmalarda ise Demo albüm ve plaket ödülü aldı.


Mezuniyetin öncesi,sonrasında şanlıurfa (şurkav) korosu ve urfa sıra geceleri ekibi çalışmalarına katıldı ve Malatya musiki cemiyetinin düzenlediği programlarda bağlama sanatcısı olarak görev yaptı. Ayrıca Malatya Valiliği bünyesinde oluşan Malatya Eğitimciler Sanat Derneğinin üyesi olup düzenlediği il içi ve il dışı etkinliklerinde bulundu. TRT İstanbul radyosu gençlik korosu üyesi olup Kendi eserlerinden oluşan Dilsaz adın da bir albüm yapmıştır ve şu anda ise İstanbul Esenyurt ilçesinde bulunan Kıraç Anadolu lisesinde Müzik Öğretmeni olarak dersler vermekte ayrıca Haliç Üniversitesi Türk Müziği Devlet konservatuvarında ise yüksek lisans yapmaktadır.

İlgili Makaleler

40 Yorum

    1. Güzel Çalışma Medyanın Tüm Özelliklerini Kullanan Bir Sanatçı Anlaşılan, Bu Gibi Çekilişlerle de Hayranlarına Sürprizler Yapıyor. Allah Sayınızı Arttırsın. Başarılarınızın Devamını Dilerim. Çok İstiyorum İnşallah Bana Çıkar ve Sizin Gibi Çalabilirim.. ???

  1. Şu anda bağlama çalmayı çok istiyorum ama oğrwnci olduğum için durumum yetmiyor eğer buradan gerçekten kazanırsam bu bwnim için çok önemli bir dönüş noktası olacak şimdiden böyle bir şey yaptiginiz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum

      1. Çok guzel bir uygulama sizin için başarılar dilerim…Bnm de müziğe çok ilgim var ancak öğrenci olduğum için kendime bir enstrüman alicak param yok ..inş sizin sayeniz de ilk müzik aletimi alırım bu Bnm için çok guzel bir hediye olur ?simdiden tesekkur ederim

  2. Hediye güzel kazanmakta isterim i bağlama ama irfan yılmaz hocayi yeni kesfettim bu daha da önemli benim icin

  3. Merhaba mayıs 29 da abone olup ekran gör0ntülerini gönderdim mayıs ayı çekili 15i olduğuna göre haziranda tekrar mi göndermem gerekir resimleri?

  4. Benim bağlamam var ama çekilişe gireceğim benim 3 tane profesyonel elektro sahne ve kuru bağlamam mevcut eğer çıkarsa bana çekilişte gerçekten ihtiyacı olan bir müzik aşkı olan ilk okul veta orta okul öğrencisine hediye edeceğim ben güzel sanatlar okuyamadım ama elimden geldiğince istiyen birine ufakta olsa bir katkıda bulunmak istiyorum inşallah bana çıkar ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu