Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Joker-Fark Etmez Hiphopjobz 2019

Joker-Fark Etmez Hiphopjobz 2019

2002 yılında Joker mahlası ile birlikte rap piyasasına giriş yapan ve oldukça büyük başarılara imza atan Mete Erpek geçtiğimiz günlerde yeni parçası olan joker – fark etmez hiphopjobz 2019 rap videosunu yayınladı. İnternet üzerinde henüz yayınlanan müzik videosu hem youtube hem de spotify üzerinden Joker severler ile buluştu.Yayınlandığı günden bugüne kadar yaklaşık 500.000 izlenme sayısına ulaşan rap müzik videosunun ilerleyen zamanlarda izlenme sayısı daha da artacağa benziyor. Bir süredir yeni rap şarkıları çıkarmayan Joker’in paylaştığı bu yeni parça ile birlikte dinleyenleri özlem giderdi. İnsan Dedikleri kanalı olarak sizler için bunu inceledik.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Fark Etmez Bize Ne Anlatıyor?

İnternet üzerinde henüz yayına sunulan joker – fark etmez hiphopjobz 2019 parçası içinde birçok rapçiye yazılmış diss sözleri içeriyor. Şarkının birçok kısmında diss sözleri geçse de ağırlıklı olarak battle rap parçası şeklinde. Joker yeni çıkarmış olduğu bu parçayla beraber aslında bir nevi piyasada ki popülerlik olgusunu da eleştirip diss atmış. Dinleyenlerin oldukça beğendi bu rap parçası hem youtube hem de spotify gibi müzik platformlarında paylaşılmış durumda.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir