Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Kaya Giray Kimdir ve Youtube Kanalı

7 Nisan 1995 yılında doğmuştur. Hatay da dünyaya gelmiştir. Müzisyen ve youtuber olarak hayatına devam etmektedir. İlk olarak 6 yaşında müzik serüvenine başlamıştır. İlk zamanlar Facebook üzerinden müzik çalışmaları yapmış ve belirli bir kitleye sahip olmuştur. Daha sonra bu çalışmalara youtube üzerinden devam etmiştir. Kitlesi de bu şekilde artmıştır. Youtube da daha fazla kendini geliştirerek parodi ve müzikal videolar çekmiştir. Kaya Giray youtube Türkiye de ilk parodi videolarını yapan kişilerdendir. Sosyal medyada parodi videoları ilk çeken kişidir. 2014 yılından youtube katılmış ve videolar yayınlamaya başlamıştır. Kendisini müzisyen ve parodici olarak tanımlamaktadır. Müzik ve klipleri komik bir şekilde parodi haline getirmiş ve bu şekilde takipçi sayısını arttırmıştır. Özellikle Justin Bieber’in sorry şarkısına yaptığı parodi çok izlenmiştir.

Kaya Giray Sorry

Kaya Giray Türkiye de sosyal medyada ilk parodiyi yapan kişidir. 2014 yılında açtığı youtube kanalında parodi ve müzikle alakalı videolar çekmeye başlamıştır. Sorry şarkısı da parodi çektiği ve çok beğenilen parodilerden biridir. Bu parodi sayesinde takipçi sayısı artmıştır.

Kaya Giray Ben Batman Olucam

Kaya Giray müzikal çalışmalar yapan biridir. 6 yaşından beri müziğin içindedir. Youtube kanalında da birçok müzikle alakalı videolar vardır. Ben Batman olucam da kanalında yaptığı bir şarkıdır. Bu şarkıyı bir oyun karakterlerinden esinlenerek yapmıştır. Şarkı takipçileri tarafından oldukça beğenildi ve iyi bir izlenmeye sahip oldu.

Kaya Giray Lolipop

Lolipop yaptığı diğer parodiler gibi çok fazla izlenildi ve oldukça sevildi. Takipçileri hem sesini hemde yaptığı bütün parodileri çok beğeniyor ve ilgiyle takip ediyor.

Kaya Giray Şarkı Youtube

Youtube müzikle alakalı içerikler paylaşıyor. Sorry şarkısına yaptığı parodi ile çok fazla kişiye adını duyurdu. Daha sonra bir film için sen yerinde dur adında bir şarkı yaptı. Son olarak da eğilimler adında bir şarkı yapıp youtube da yayınladı.

Kaya Giray İntikam

İntikam adlı şarkıyı bir oyundan esinlenip yaptı. Şarkının hikâyesi şu şekildedir. Bilgisayar oyunlarını çok seven bir çocuğun zorba bir şekilde elinden bilgisayarının alınması sonucunda çocuğun büyüyüp kendini geliştirip aldığı intikamı anlatıyor. Bu hikâyeden esinlenerek şarkının parodisi yapılıyor.

Kaya Giray Huuu

Sık sık parodi videoları çekmesinin yanı sıra çocukluğundan beri müzikle ilgileniyor. Kendi şarkıları ve besteleri var. Huu şarkısının söz ve müziği kendisine aittir. Ayrıca montajını ve kurgusunu da kendisi yapıp tüm dijital platformlarda yayınlamıştır.

Kaya Giray Öldü Mü?

Hayır ölmedi. Hala hayatına devam ediyor.

Kaya Giray Discord

Youtube da diss atma diye bir video konusu var. Youtuberlar şarkı şeklinde hazırladığı videolarla başka youtuberlara laf atıyorlar buna da diss deniyor. Bir youtuber tarafından Kaya’ya da diss atılmıştı. O da bir video çekerek atılan bu laflara tepki göstermiştir. Kaya Giray Youtube Kanalına Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu