Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Khontkar – Canın Çıkar

Khontkar – Canın Çıkar

Son günlerde khontkar – canın çıkar isimli şarkısı ile ünlenen rap şarkıcısı Onur Dinçer aslen İzmir’li olup 1991 yılı doğumludur. Genç şarkıcı Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi müzik teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. Khontkar profesyonel kayıtlara ilk kez 2004 yılında başlamakla birlikte 2010 yılında piyasaya sunduğu crimeland albümü ile büyük sükse yapıştır. Türk kültüründe trap müziğin temsilcisi olarak ifade edilen sanatçı Küçük yaşlardan beri hip hop müziğin tutkunudur. Okulu bitirdikten sonra kendisinin yazdığı şarkıları online sitelerde ücretsiz olarak yayınlamaktadır. Şu günlerde internet sitelerinde yayınlanan khontkar – canın çıkar şarkısının video klibinin içeriğini insan dedikleri ekibi olarak sizler için özetledik.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Klibin İçeriği

Şarkıcının video klibinde iki farklı konsept uygulanmıştır. Bir bölümde yunus ekipleri tarafından yolu kesilen ve üst araması yapılmak istenen gencin üstünün boş olduğunu anlatmaya çalışması varken diğer tarafta ise lüks bir arabadan inerek dansçı kızlar eşliğinde bir gurup karşısında şarkısını seslendiren bir şarkıcı olarak görülmektedir.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir