Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Kiralık Aşk Tüm Bölümler Youtube İzle ve Hakkında

Kiralık aşk yayımlandığı ilk günden itibaren büyük bir izleyici kitlesi edilmiş bir televizyon dizisidir.

Kiralık Aşk Defne Kimdir?

Elçin Sangu’nun canlandırdığı karakterde çoğumuzun doğup büyüdüğü mahallelerde büyüyen Defne ailesine çok bağlı bir karakter. Ağabeyinin borcunu ödeyebilmek için dizideki Ömer karakterinin yengesi ile para karşılığında bir anlaşma yapıyor ve bu anlaşma ile dizideki maceralar başlıyor. Özünde deli dolu, çocuksu ancak tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptir. Lüks bir restoranda garsonluk yaparak ailesinin geçimine katkı sağlamaktadır. Daha önceden hayali stilist olmak olan Defne aslında kiralık aşk anlaşması ile hayallerine yaklaşmış olacaktır.

Kiralık Aşk Ömer Kimdir?

Barış Arduç’un canlandırdığı Ömer karakteri birçok izleyicinin beğenisini topladı. Hatta kiralık aşk dizisini sadece Ömer karakteri için seyredenler bile mevcut. Birçok kişi tarafından imrenilecek bir hayata sahip olan Ömer’in hayatındaki boşluk aslında Defne ile doldurulacaktır. Son derece cool, asla bildiğinden taviz vermeyen ve yalana asla tahammülü olmayan bir karakter olan Ömer, Defne ile yolları kesiştikten sonra yavaş yavaş daha ılımlı bir adam olmaya başlayacaktır.

Kiralık Aşk Tüm Oyuncular

Kiralık aşk dizisinin oyuncu kadrosu şu şekildedir. Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Nergis Kumbasar, Kerem Fırtına, Onur Büyüktopçu, Sinem Öztürk, Levent Ülgen, Melisa Şenolsun, Seçkin Özdemir, Leyla Lydia. İki sezon süren dizi de sürekli karakterler kalıcı olmakla birlikte yeni sezon ile oyuncu kadrosuna yeni isimleri de eklemişlerdir.

Kiralık Aşk İzle Youtube

Beğeni ile izlenen dizinin tüm bölümlerine Kiralık aşk yazdığınız zaman youtube’da ulaşabilirsiniz. Tüm bölümlerini kesintisiz bir şekilde buradan izleyebilirsiniz.

Kiralık Aşk Fragman

Dizinin müziği ile daha çok Defne ile Ömer karakterlerinin görüntülerine yer verilen fragmanda hareketli objelerin kullanılması ilgi çekmektedir. Jenerik müziği ile oldukça ilgi çekici hale gelen dizinin tanıtım fragmanı yoğun bir ilgi ile karşılaşmıştır.

Oldukça fazla abone ve beğeni sayısı olan kanal birçok izleyen tarafından halen ziyaret edilmektedir. Dizi bitmesinden sonra birkaç sene geçmesine rağmen tüm bölümleri büyük bir heyecanla izlenmeye devam etmektedir.

Kiralık Aşk Final Bölümü

Büyük bir heyecanla beklenen dizinin final bölümü mutlu sonla bitiyor. Ömer ile Defne bütün sorunları geride bırakarak mutlu ve huzurlu bir yuva kuruyor.

Kiralık Aşk Son Bölüm

Kiralık aşk dizinin son bölümü izlenme rekorları kırarak birçok kişinin beğenisini kazandı. Dizinin mutlu son ile bitmesi herkese derin bir nefes aldırdı.

Kiralık Aşk Tüm Bölümler Youtube İzle ve Hakkında

Tüm bölümlerin youtube kanalında olması herkes için tekrar tekrar izleme fırsatı sunuyor. Dizi yayımlandığında izlemeyenler ve merak edenler için oldukça iyi bir avantaj olmaktadır. Oldukça fazla abone ve beğenisi olan youtube kanalı her geçen gün izleyici sayısını arttırmaktadır.

Kiralık Aşk Youtube Kanalı Hakkında

Özellikle genç yaştaki izleyicilerin abone olduğu youtube kanalı her geçen gün abone sayısını arttırmaktadır. Kiralık Aşk youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu