Anasayfa / Blog / Kozmik Karınca Youtube Kanalı Kimdir ve İsmi Hakkında

Kozmik Karınca Youtube Kanalı Kimdir ve İsmi Hakkında

Dünyanın en çok ilgi gören video paylaşım sitesi olan YouTube milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Sade ve kolay işleyişi sayesinde her yaştan bireye hitap eden YouTube ayrıca kullanıcılarına her ay para kazandırabiliyor. Kozmik Karınca Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyuncusu olup en gözde YouTuberler listesinde yer alıyor. Toplamda 894 bin 629 abonesi bulunan kozmik karınca bu sayede en çok tanınan yerli YouTuberler arasında yer alıyor. Kozmik Karınca geçmiş dönemlerdeki videoları pek ilgi görmemiş olsa da özellikle PUBG Mobile ve PUBG Pc isimli oyunları sayesinde kısa sürede yüksek abone kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Kozmik Karınca’nın asıl ismi ise Cem’dir.

Pubg Mobile Kozmik Karınca YouTube

Kozmik Karınca özellikle son dönemlerde yayınladığı videoları sayesinde ciddi anlamda takip edilmeye başlandı. Kozmik Karınca gerçek anlamda YouTube video izleme kanalı üzerinden PUBG gibi Battle Royale türünden oyun videoları sunan son dönemlerin ünlü Youtuber’ıdır. Kozmik Karınca’nın sunduğu avantajlar ise oldukça fazladır, örneğin video paylaşımı öncesi ve sonrasında ilgi çeken diyalogu sayesinde izleyicilerin sıkılmamasını sağladığı gibi profesyonel olarak oyun oynaması da Kozmik Karınca’nın bir diğer artısıdır.

Kozmik Karınca Kimdir?

Kozmik Karınca’nın Steam Community hesabındaki üyelik isminden ve tabi ki de oyun oynadığı sırada arkadaşının Cem abi diye hitap etmesi sebebiyle gerçek isminin Cem olduğu anlaşılıyor. Kozmik Karınca hakkında diğer bilgilere ise google üzerinden ulaşılabiliyor. Kozmik Karınca’nın 2011 senesinde kurulan Mekanik isimli müzik grubunda 2015 tarihine kadar Gitarist/Geri Vokal statüsünde yer aldığı görülüyor.

Kozmik Karınca Canlı Yayın

Kozmik Karınca canlı yayın videoları izlemek için YouTube kanalına giriş yapılabilir. Kozmik Karınca tüm videoları için ise Kozmik Karınca hesabının ziyaret edilmesi yeterlidir.

Kozmik Karınca Twitch

Twitch güncel duyuruları için kozmik karınca twitch videoları izlenebilir. Kozmik Karınca tarafından sunulan güncel twitch duyuruları ve lansmanları, twitch oyunları videolarının yoğun takipçi elde ettiği biliniyor.

Kozmik Karınca Cem Kimdir?

Kozmik Karınca Cem 2011 yılında kurulmuş olan ve bir dönem Türkiye’nin popüler müzik grupları arasında yer alan Mekanik adlı müzik grubunun bir üyesi olup müzik grubunda 2011 yılından 2015 yılına kadar Gitarist/Geri Vokal görevinde bulunmuştur.

Kozmik Karınca Gerçek Adı?

Kozmik Karınca gerçek adı ise Cem’dir. Kozmik Karınca ismi, soyismi, yaşı hakkında google arama motoru üzerinden arama gerçekleştirildiğinde Kozmik Karınca’nın adı Cem ve soyadı ise Ceyhan olduğu görülebiliyor.

Kozmik Karınca Zula

Bilindi üzere Zula son dönemlerin en popüler online oyunları arasında bulunuyor. Diğer oyunlarda olduğu gibi Zula oyununda da Kozmik Karınca’nın herhangi bir hile yapmadığı görülebiliyor ve bu sayede Kozmik Karınca’nın Zula oyun videolarının da yoğun olarak izlendiği biliniyor.

Kozmik Karınca YouTube Videoları

Kozmik Karınca YoTube Videoları izlemek için kozmik karınca Steam Community hesabı ziyaret edilebilir. YouTube arama motorundan Kozmik Karınca tüm videoları yazıldığında da Kozmik Karınca’nın geçmişten bugüne kadar tüm videoları listeli olarak ekranda beliriyor. Kozmik Karınca youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında trend videolar

Gözat

danla biliç enes batur kavga

Danla Biliç Enes Batur Tartışması

17 Ağustos günü Enes Batur adlı youtuber twitter üzerinden bir before after fotoğrafı paylaşarak verdiği …

2 Yorum

  1. Peki kaç yaşında veya kaç doğumlu evli mi bunların cevabı yok🙁

    • Gü içerisinde menajeri ile konuştum fakat henüz dönüş yapmadılar. Instagram üzerinden de konuştuk kişisel hesabı ile yazıştık ancak henüz bir bilgi karmaşası var. Çok sağlıklı bir PR çalışması yapıldığını düşünmüyorum. Fatih Bulut Kim? Fatih Bulut kaç yaşında? Fatih Bulut evli mi? Maalesef bu soruların henüz cevabı yok. İzlenmesi nerede ise 20 m olacak ama kamuoyu daha bilgilendirilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir