Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Kozmik Karınca Youtube Kanalı Kimdir ve İsmi Hakkında

Dünyanın en çok ilgi gören video paylaşım sitesi olan YouTube milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Sade ve kolay işleyişi sayesinde her yaştan bireye hitap eden YouTube ayrıca kullanıcılarına her ay para kazandırabiliyor. Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyuncusu olup en gözde YouTuberler listesinde yer alıyor. Toplamda 894 bin 629 abonesi bulunan kozmik karınca bu sayede en çok tanınan yerli YouTuberler arasında yer alıyor. Kozmik Karınca geçmiş dönemlerdeki videoları pek ilgi görmemiş olsa da özellikle PUBG Mobile ve PUBG Pc isimli oyunları sayesinde kısa sürede yüksek abone kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Kozmik Karınca’nın asıl ismi ise Cem’dir.

Pubg Mobile Kozmik Karınca YouTube

Özellikle son dönemlerde yayınladığı videoları sayesinde ciddi anlamda takip edilmeye başlandı. Youtuber gerçek anlamda YouTube video izleme kanalı üzerinden PUBG gibi Battle Royale türünden oyun videoları sunan son dönemlerin ünlü Youtuber’ıdır. Kozmik Karınca’nın sunduğu avantajlar ise oldukça fazladır, örneğin video paylaşımı öncesi ve sonrasında ilgi çeken diyalogu sayesinde izleyicilerin sıkılmamasını sağladığı gibi profesyonel olarak oyun oynaması da Kozmik Karınca’nın bir diğer artısıdır.Diğer Youtuberlar Hakında Bilgi Almak İçin: YoutuberlarKozmik Karınca Kimdir?

Steam Community hesabındaki üyelik isminden ve tabi ki de oyun oynadığı sırada arkadaşının Cem abi diye hitap etmesi sebebiyle Kozmik Karınca gerçek isminin – adı – Cem olduğu anlaşılıyorKozmik Karınca’nın 2011 senesinde kurulan Mekanik isimli müzik grubunda 2015 tarihine kadar Gitarist/Geri Vokal statüsünde yer aldığı görülüyor.

Kozmik Karınca Canlı Yayın – Twitch

Kozmik Karınca’nın canlı yayın videoları izlemek için YouTube kanalına giriş yapılabilir. Kozmik Karınca tüm videoları için ise Kozmik Karınca hesabının ziyaret edilmesi yeterlidir.

Twitch güncel duyuruları için twitch videoları izlenebilir. Youtuber tarafından sunulan güncel twitch duyuruları ve lansmanları, twitch oyunları videolarının yoğun takipçi elde ettiği biliniyor.

Youtuber Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 

Cem 2011 yılında kurulmuş olan ve bir dönem Türkiye’nin popüler müzik grupları arasında yer alan Mekanik adlı müzik grubunun bir üyesi olup müzik grubunda 2011 yılından 2015 yılına kadar Gitarist/Geri Vokal görevinde bulunmuştur.

Kozmik Karınca Gerçek Adı?

Kozmik Karınca gerçek adı ise Cem’dir. Ünlü içerik üreticisinin ismi, soyismi, yaşı hakkında google arama motoru üzerinden arama gerçekleştirildiğinde Kozmik Karınca’nın adı Cem ve soyadı ise Ceyhan olduğu görülebiliyor.

Kozmik Karınca Zula ve YouTube Videoları

Bilindi üzere Zula son dönemlerin en popüler online oyunları arasında bulunuyor. Diğer oyunlarda olduğu gibi Zula oyununda da Kozmik Karınca’nın herhangi bir hile yapmadığı görülebiliyor ve bu sayede Kozmik Karınca’nın Zula oyun videolarının da yoğun olarak izlendiği biliniyor.

YoTube Videoları izlemek için ünlü ismin Steam Community hesabı ziyaret edilebilir. YouTube arama motorundan *Kozmik Karınca* tüm videoları yazıldığında da *Kozmik Karınca’nın geçmişten bugüne kadar tüm videoları listeli olarak ekranda beliriyor. Kozmik Karınca youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Kozmik Karınca’nın Tüm Sosyal Medya Hesapları

İlgili Makaleler

6 Yorum

    1. Gü içerisinde menajeri ile konuştum fakat henüz dönüş yapmadılar. Instagram üzerinden de konuştuk kişisel hesabı ile yazıştık ancak henüz bir bilgi karmaşası var. Çok sağlıklı bir PR çalışması yapıldığını düşünmüyorum. Fatih Bulut Kim? Fatih Bulut kaç yaşında? Fatih Bulut evli mi? Maalesef bu soruların henüz cevabı yok. İzlenmesi nerede ise 20 m olacak ama kamuoyu daha bilgilendirilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu