Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Kral Şakir “Korsanlar Diyarı” – Teaser

Kral Şakir “Korsanlar Diyarı” – Teaser

Çocukların ve hatta büyüklerin severek izlediği Türk yapımı çizgi dizi Kral Şakir şimdi de film oluyor. Kral Şakir’in çizgi dizilerini Youtube üzerinden yayınlanan resmi kanalı son olarak kral şakir “korsanlar diyarı” – teaser adını taşıyan videoyu yayınladı. Videoda Kral Şakir’in sinemalarda yayınlanacak olan yeni filminin küçük bir fragmanını yayınlayan kanalın videosu şimdiden Youtube’un tren videolar listesine girmeyi başardı. Biz de insan dedikleri olarak Kral Şakir’in bu yeni paylaşımını sizler için analiz ettik.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Yeni Bir Macera

Şakir, Remzi ve Necati sinemalarda yayınlanacak olan bu yeni filmde yepyeni bir maceraya atılıyorlar. Bu kez tarih öncesi devirlerden kalan yaratık denizin dibinden çıkıyor ve hızlı şehre ilerliyor. Bu yaratığı yenmek için yapabilecekleri tek şey ise altından yapılmış savaş toplarını kullanmak. Kral şakir “korsanlar diyarı” – teaser videosunda da görüldüğü üzere Kral Şakir ve ekip savaş topunu aramak için yola koyuluyor. Ancak Bermuda Şeytan Üçgenine geldiklerinde bir kürede mahsur kalıyorlar. Şakir ailesiyle birlikte bu gizemli yerden çıkarak dev yaratığı durdurmanın çarelerini arıyor.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir