Pandalina

League of Legends’da Ücretsiz Skin (Kostüm) Nasıl Kullanılır?

League of Legends’da Ücretsiz Skin (Kostüm) Nasıl Kullanılır?

Hangimiz şampiyonlarımız da skin olmasını istemeyiz ki? En çokta mainimiz ile oynarken farklı farklı kostümler kullanmak isteriz. Sizlerle paylaşacağımız bu harika program sayesinde oynadığınız ya da oynamadığınız her şampiyon da kostüm kullanabileceksiniz. Üstelik o şampiyona ait istediğiniz herhangi bir kostümü seçipte oynayabilirsiniz. Artık kostüme para vermeye son. 🙂

LOL Skin nedir?

LOL Skin programı League of Legends oyunu için yapılmış bir ücretsiz kostüm yani skin programıdır. Bu program tamamen ücretsiz ve hiç bir şekilde sizden oyun hesap bilgilerinizi ya da kişisel bilgilerinizi istemez.

LOL Skin nasıl kullanılır?

Öncelikle LOL Skin programını bilgisayarımıza indirmek için buraya tıklayarak indiriyoruz.

Programımızı indirdikten sonra herhangi bir kurulum işlemi olmadığı için doğrudan LOLPro.exe’yi çalıştırıyoruz. Çalıştırdıktan sonra aşağıda ki görselde ki gibi bir ekran bizleri karşılayacaktır.

LOL Skin programını oyunda nasıl kullanılır?

İlk olarak League of Legends’i açıyoruz hesap bilgilerimizi giriyoruz. Herhangi bir oyuna girmeden önce LOL Skin programını açıyoruz.

Daha sonra herhangi bir oyun arıyoruz. Oyun bulduktan sonra hangi şampiyon ile oynamak istiyorsanız onu oyunda seçiyorsunuz ve oyuna bağlanmadan önce hemen LOL Skin programından oyunda seçtiğimiz şampiyonun ismini arayıp buluyoruz.

Örnek; Oyunda Lux karakterini seçtiniz daha sonra LOL Skin programından Lux’u arıyoruz ve tıklıyoruz. Açılan pencereden (aşağı da gördüğünüz görselde örnek olarak Yasuo karakterin de Kanlı Ay kostümü seçilmiş) Lux’un hangi kostümünü istiyorsak onun ismini sol kısımdan seçiyoruz. Hemen ardından ise sağ kısımda seçtiğimiz kostümün ismi Mavi bir yazı ile yazacak. Mavi yazının üzerine tıklıyoruz ve kostüm aktif oluyor. Oyuna bağlandığınız da otomatik olarak LOL Skin de seçtiğiniz kostüm görünecektir.

Oynadığım her Şampiyon da Otomatik kostüm olmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

LOL Skin programını açtıktan sonra sağ en alt kısımda bulunan Auto Mod Skin butonuna tik atıyoruz ve LOL Skin programını kapatıyoruz. İşlem bu kadar bundan sonra oyuna girerken hiç bir şekilde LOL Skin programını açmanıza gerek yok ve aldığınız şampiyona otomatik rastgele bir skin gelecektir.

Uyarı: LOL Skin programından dolayı oluşacak olumsuz sorunlardan Pandalina.com sitesi sorumlu değildir.

League of Legends’a kayıt mı olmak istiyorsunuz? Ya da yeni mi League of Legends hesabı mı açmak istiyorsunuz? Pandalina kullanıcıları için hazırlamış olduğumuz League of Legends Hesabı Nasıl Açılır? adlı içeriğimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu