Anasayfa / Blog / Lord Of Murat Kimdir? YouTube Kanalı Hakkında

Lord Of Murat Kimdir? YouTube Kanalı Hakkında

“Lord Of Murat” kanalı YouTube üzerinde Murat Uğur tarafından kurulmuştur. Kanalın ilk baştaki içeriği genel olarak “Counter Strike” oyunu olsa da zaman içinde kanal içeriğini eğlenceye doğru yönlenirmiştir. Geçtiğimiz günlerde 1 Milyon abone sınırını geçen Lord Of Murat kanalı başarılı bir şekilde ilerleyeme ve yükselmeye devam etmektedir.

Lord Of Murat kanalının kurucusu Murat Uğur’dur. Murat Uğur, 1.79 boyunda genç ve eğlenceli kişiliğe sahip biridir. Son zamanlarda vücut geliştirme ile ilgilenmektedir. Lord Of Murat kanalı ilk olarak YouTube’a girişini 25 Haziran 2015 tarihinde yapmıştır. İlk videosunu ise 27 Haziran 2015 tarihinde paylaşmıştır. Yüklediği ilk video ise “LOL Hızlı Küme Atlama ( ESKİ VİDEO )” adındaki “Leauge Of Legend” oyununun videosudur.

Lord Of Murat İnstagram Hesabı

Lord Of Murat kanalının sahibi Murat Uğur’un İnstagram hesabı olan “main.lord” hesabı 4 Haziran 2019 tarihinde doğru ve tam verilere göre 290 bin takipçi ve 52 takip sayısına sahiptir. 41 tane de gönderisi bulunmaktadır.

Lord Of Murat Twich Kanalı

Lord Of Murat Twich üzerinde “LORDOFMURAT0” kanalı ile yayın yapmaktadır. Twich kanalı en az Youtube kadar başarılı olan Lord Of Murat’ ın Twich kanalında 14 bin takipçisi bulunmaktadır. Lord Of Murat Twich kanalını YouTube kanalı kadar aktif kullanmamasına rağmen oldukça başarılı bir Twich kanalı bulunmaktadır. Yaklaşık iki yıl önce twich kanalında daha aktif olan Lord Of Murat bu aralar Twich kanalıyla pek ilgilenmiyor.

Lord Of Murat’ın Değişimi

Lord Of Murat yaklaşık bir yıl önce başladığı fitness sporuna oldukça önem vermiş ve azimli bir şekilde vücudunu geliştirmeye başlamıştı. Bu günlerde istediği fiziğe çok yaklaştığını gördüğümüz Lord Of Murat gene de spordan vazgeçmiyor ve hala azimle sporunu yapmaya devam ediyor. Spor programını “Shredded Brothers” Youtube kanalından almış ve Shredded Brothers ile birlikte çalışmıştır. Hatta aralarındaki dostluk oldukça ilerlemiş olmalı ki bu iki başarılı kanal “Shredded Family” etiketiyle birleşmiş.

Lord Of Murat’ın Rap Parçası

Lord OF Murat Kanalının sahibi Murat Uğur sadece başarılı bir Youtuber ve yayıncı olmadığını çıkardığı rap parçası ile bizlere kanıtlamıştır. İlk rap parçasını 11 Temmuz 2017 tarihinde paylaşmıştır.

Lord Of Murat Aylık Youtube Kazancı

Lord Of Murat başarılı bir youtube kanalıdır ve tıpki her kendini kanıtlamış başarılı kanal gibi Youtube üzerinden para kazanmaktadır. Peki, Lord Of Murat aylık YouTube’dan ne kadar para kazanmaktadır?

Lord Of Murat kanalı “SocialBlade” verilerine göre aylık 866 dolar ile 13.8 bin dolar arasında bir para kazanmaktadır. Ortalama 3 bin dolar kazandığını varsayarsak Socialblade verilerine göre aylık 18 bin Türk Lirası kazanmaktadır. Ama maalesef ülkemizdeki vergiler ve YouTube’ un Türkiye’ye yaptığı kısıtlamalar sebebiyle o kadar para kazanamamaktadır. Lord Of Murat Youtube Kanalına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Hakkında trend videolar

Gözat

danla biliç enes batur kavga

Danla Biliç Enes Batur Tartışması

17 Ağustos günü Enes Batur adlı youtuber twitter üzerinden bir before after fotoğrafı paylaşarak verdiği …

2 Yorum

  1. lord of murat da kim ya yeni yetmeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir