Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Lord Of Murat Kimdir | YouTube Kanalı Hakkında

Lord Of Murat Kimdir - Boyu Yaşı Kaç - annesi kim - instagram hesabı ne - nereli ve nerede yaşıyor gibi aramalar son günlerde sıkça sorgulanmaktadır.

Lord Of Murat kimdir ve Youtube kanalı son günlerde en çok merak edilen konulardandır. Bu kanal YouTube üzerinde Murat Uğur tarafından kurulmuştur. Kanalın ilk baştaki içeriği genel olarak “Counter Strike” oyunu olsa da zaman içinde kanal içeriğini eğlenceye doğru yönlenirmiştir. Geçtiğimiz günlerde 1 Milyon abone sınırını geçen Youtuber kanalı başarılı bir şekilde ilerleyeme ve yükselmeye devam etmektedir.

Lord Of Murat gerçek adı Murat Uğur’dur. Murat Uğur boyu 1.79 boyunda genç ve eğlenceli kişiliğe sahip biridir. Son zamanlarda vücut geliştirme ile ilgilenmektedir. Lord Of Murat’ın kanalı ilk olarak YouTube’a girişini 25 Haziran 2015 tarihinde yapmıştır. İlk videosunu ise 27 Haziran 2015 tarihinde paylaşmıştır. Yüklediği ilk video ise “LOL Hızlı Küme Atlama ( ESKİ VİDEO )” adındaki “Leauge Of Legend” oyununun videosudur.

Lord Of Murat Instagram Hesabı – Twich Kanalı

Kanalının sahibi Murat Uğur’un İnstagram hesabı olan “main.lord” hesabı 4 Haziran 2019 tarihinde doğru ve tam verilere göre 290 bin takipçi ve 52 takip sayısına sahiptir. 41 tane de gönderisi bulunmaktadır.

Ünlü Yayıncının Twich üzerinde “LORDOFMURAT0” kanalı ile yayın yapmaktadır. Twich kanalı en az Youtube kadar başarılı olan Lord Of Murat’ ın Twich kanalında 14 bin takipçisi bulunmaktadır. Ünlü içerik üreticisi Twich kanalını YouTube kanalı kadar aktif kullanmamasına rağmen oldukça başarılı bir Twich kanalı bulunmaktadır. Yaklaşık iki yıl önce twich kanalında daha aktif olan Murat Uğur bu aralar Twich kanalıyla pek ilgilenmiyor.

Lord Of Murat’ın Değişimi

Youtuber yaklaşık bir yıl önce başladığı fitness sporuna oldukça önem vermiş ve azimli bir şekilde vücudunu geliştirmeye başlamıştı. Bu günlerde istediği fiziğe çok yaklaştığını gördüğümüz Lord Of Murat yine de spordan vazgeçmiyor ve hala azimle sporunu yapmaya devam ediyor. Spor programını “Shredded Brothers” Youtube kanalından almış ve Shredded Brothers ile birlikte çalışmıştır. Hatta aralarındaki dostluk oldukça ilerlemiş olmalı ki bu iki başarılı kanal “Shredded Family” etiketiyle birleşmiş.

Lord Of Murat Aylık Youtube Kazancı – Rap Parçası

Bu kanal başarılı bir youtube kanalıdır ve tıpki her kendini kanıtlamış başarılı kanal gibi Youtube üzerinden para kazanmaktadır. Peki, Lord Of Murat’ın YouTube’dan ne kadar para kazanmaktadır?Bu da ilginizi çekebilir: Youtuber HaberleriMurat Uğur’un kanalı “SocialBlade” verilerine göre aylık 866 dolar ile 13.8 bin dolar arasında bir para kazanmaktadır. Ortalama 3 bin dolar kazandığını varsayarsak Socialblade verilerine göre aylık 18 bin Türk Lirası kazanmaktadır. Ama maalesef ülkemizdeki vergiler ve YouTube’ un Türkiye’ye yaptığı kısıtlamalar sebebiyle o kadar para kazanamamaktadır. Youtube Kanalına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Murat Uğur sadece başarılı bir Youtuber ve yayıncı olmadığını çıkardığı rap parçası ile bizlere kanıtlamıştır. İlk rap parçasını 11 Temmuz 2017 tarihinde paylaşmıştır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu