Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Mars’ta 2 Hektarlık Arazi Satın Aldım

Mars’ta 2 Hektarlık Arazi Satın Aldım

Başlık sizleri oldukça etkilemiş olabilir. Trend videolar listesinde yer alan Mars’ta 2 Hektarlık Arazi Satın Aldım videosu 2000 yılında bir adamın Mars’tan bir arazi satın aldığını ve bu arazilerin de bazı resmi kurumlar tarafından satın alındığını tescil etmesi üzerine çekilmiştir.
——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Marsta Tapunuz mu var?

Mars da toprak olarak varlığının kabul edilmesinden sonra kişileri aklına gelen nokta marsa yerleşim sağlanacak mı ve Mars’ta nasıl bir dünya kurulacak soruları hem ürkütmekte hemde şaşkınlık oluşturmaktadır. Videoda Ruhi çenet bu meraklı sorulara gregory limits’in yaptığı etkinlik ile yanıtladı. Videoda tek bir ülkenin uzayda bir arazi olmadığını söylüyor ancak limits Mars’a 500 bin dolar değerinden bir çek göndererek 2 hektarlık bir arazi aldığını anlatmaktadır. Şuan için Mars’ta yaşamanın yasak olduğuna dair bir kanun veya hüküm bulunmadığını belirten çenet bu durumun oldukça ilginç olduğunu değişik verilerle videoda anlatmaktadır. Son dönemde insanları Mars’a götürüp geri gelecek bir araç üretildiğinden bahsetmekte. Mars’a 1 milyon kadar bir şehir kurmak istediklerini belirten ve Mars’a yaşamın ve yolculuğun maliyetlerinin ve taşınma serüveninin maliyetlerinden bahsetmektedir. İnsan Dedikleri kanalı olarak sizlere keyifli seyirler diliyoruz.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir