YoutubeR | Sosyal Medya

Minecraft Evi Youtube Kanalı ve Şarkısı

Minecraft oyun videolarının eğlenceli bir şekilde paylaşıldığı Minecraft Evi Youtube kanalı, şarkısıyla da takipçilerinin beğenisi toplamış bir kanaldır.2 milyon 100 bine yaklaşan abone sayısıyla her geçen gün büyüyen kanalda, özgün farklı şarkıları seslendiren Cansu sesiyle beğeni toplamaktadır.

Minecraft Evi Youtube Şarkısı

Minecraft Evi Youtube şarkısı, kanal youtuberlarının kendilerinin yazarak seslendirdiği ve oldukça beğeni toplayan bir şarkıdır. Cansu şarkı performansıyla kanalın büyümesinde büyük katkı sahibi olmuştur. Kanalda, yine aynı şekilde özgün birçok şarkı paylaşılmaktadır.

Minecraft Evi Youtube Skyblock

Minecraft Evi Youtube Skyblock oyun videoları, kanalda yayınlanan ve severek takip edilen videolar arasında yer almaktadır. Kanalda yayınlanan birçok skyblock videosu, takipçiler tarafından beğenilen videolar arasındadır.

Minecraft Evi Youtube Egg Wars

Minecraft Evi Youtube Egg Wars yani yumurta savaşları videoları da, kanalda sıklıkla yayınlanan oyun videolarındandır. Oldukça eğlenceli Egg Wars oyun videoları için, Minecraft Evi Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

Minecraft Evi Youtube İzle

Minecraft Evi Youtube kanalını izlemek için, aşağıdaki kanalın internet adresine tıklayabilirsiniz. Ayrıca başka zamanlarda kanalı ziyaret etmek istiyorsanız, Youtube ya da Google üzerinden Minecraft Evi yazmanız ve ilk çıkan yere tıklamanız yeterlidir.

https://www.youtube.com/user/minecraftevi

Minecraft Evi Youtube Hungar Games

Minecraft Evi Youtube Hungar Games videolarını, en eğlenceli bir şekilde kanalda bulabilirsiniz. DIAMOND Set olmak Şans Bloklu Hunger Games videosu, kanalda 2016 yılında yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştır.

Minecraft Evi Youtube Şans Blokları

Kanal birkaç kez şans blokları videoları kanalda bulabileceğiniz videolardan bazılarıdır. Yine eğlenceli bir formatta çekilen videoları, zevkle izleyebilirsiniz.

Minecraft Evi Concorcraft Youtube

Minecraft Evi Concorcraft Youtube videoları arasında, Modlu Concorcraft Yeni Paralar, Parlak Setler ve Evimi Zorla Satıyorlar başlıklı videolar, Concorcraft videoları arasında en dikkat çekici videolar olmuştur. Ayrıca kanal üzerinde, birçok farklı Concorcraft videolarını bulabilirsiniz.

Bugraak Minecraft Evi Youtube

Bugraak Minecraft Evi Youtube şarkısı, rap tarzında oldukça hareketli bir şarkı olup, yine kanalın şarkılarını seslendiren Cansu tarafından söylenmektedir. Kanalın en ilgi çekici videolarından olan ve 3 milyon 735 bin izlenme alan BugraaK Minecraft Evi şarkısını, aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Minecraft Evi Server

Minecraft Evi serverine üye olarak, minecraft oyunlarını daha nitelikli ve eğlenceli bir şekilde oynayabilir ve videolarınızın Youtube kanalında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Servere farklı mecralar aracılığıyla da kayıt olmak ve oyunları oynamak mümkündür.

Minecraft Evi Youtube Kime Ait ve Kanal Hakkında

  • Minecraft Evi Youtube kanalı abone sayısı, 13.08.2019 itibariyle 2 milyon 74 bin aboneye ulaşmış olup, kanalın abone sayısı her geçen gün artmaktadır.
  • Minecraft Evi Youtube’a, 19 Mart 2014 tarihinde katılmış olup yayınlarına aralıksız devam etmektedir.
  • Kanalda bugüne kadar yayınlanan tüm videolar, toplamda 625 milyon 630 bin defa izlenmiştir.
  • Kanalın kurucusu ve sahibi, Buğra Kazancı isimli youtuberdır.
  • Kanala reklam vermek ya da sponsorluk anlaşması yapmak için; minecraftevimiz@gmail.com, team@thinkonline.com.tr, cansu@thinkonline.com.tr e-posta adreslerinden, kanal yöneticileri ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Youtuber Buğra Kazancı kendi ismiyle de Youtube kanalı açmış ve 39 bin abone sayısına ulaşmıştır. Kanalda 10 Ağustos 2019 tarihinde açılmış olup, şimdilik sadece iki video yayınlamıştır.
  • Kanalda yayınlanan iki videonun toplam izlenme sayısı, 160 bindir.

İnsandedikleri.com sosyal içerikli paylaşım platformu olarak, Youtube ve Youtuber haberleri, Youtube kanalları hakkında en güncel ve doğru bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Paylaşımlarımızın artarak devam etmesi için, bize küçükte olsa destek olmak amacıyla bilgi aldığınız içeriklerin altına yorum yapabilir ve bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu