Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Murat Boz 100.000 Aboneyi Geçti !

Merhaba arkadaşlar sizlere bundan kısa  zaman önce Murat Boz ‘un bir kanal açacağı ile ilgili bilgi vermiştik.Murat Boz bu kanalın açılışının 22 Kasım’da olacağını belirtmişti.

Kanalın açılış haberi pek çok hayranının ilgisini çekmeyi başarmıştı.Murat Boz zaten müzik dünyasında adını duyurmayı başaran ünlü sanatçılarımızdan.Hem sempatikliği,hem de sesinin güzelliği yüzünden oldukça sevilmektedir.

Yalnız onu insanlara  bu derece sevdiren yalnızca sesi ve sempatikliği değildir.Çıkardığı şarkılar her zaman hit olmaktadır.Kanal hakkında bilgisi olmayan kullanıcılarımız için kanal hakkında biraz bilgi vermekte fayda var.

Yukarıda’da belirttiğim gibi Murat Boz 22 Kasım’da kanal açılışı yapacağını bir video üzerinden hayranlarına duyurmuştu.

Murat Boz duyurudan önce 2009 tarihinden beridir açık  olan kanlında ki tüm videoları silmiştir.Bu da Murat Boz‘un kullanıcılara youtube’a tekrardan başlıyorum mesajı oldu.Kanalın zaten 50.000 abonesi bulunmaktaydı.

Fakat Murat Boz‘un yaptığı açıklamadan sonra abonelerde oldukça büyük artışlar gözledik.Örneğin açılışı yapacağını duyurduğu hafta içerisinde 50.000 olan abonesi 65.000 kişiye yükselmiştir.Bu artış oldukça büyük bir ilgi ile takip edileceğinin bir kanıtıydı.Fakat geçtiğimiz günlerde daha iyisi oldu.

Bundan yaklaşık 1 gün önce Murat Boz‘un abone sayısı 100.000 kişi yi geçti.Kanalın bu kadar hızlı yükselişe  geçmesi oldukça büyük bir başarı.Normal bir youtuber’ın bu tür bir başarıyı yakalayabilmesi için oldukça büyük bir zamanını harcaması gerekiyor.

Tabi bu ikisini kıyaslamak pek doğru olmaz çünkü zaten insanlar tarafından tanınan  büyük konserlere imza atan bu kişinin bu derece hızlı yükselmesi kaçınılmaz bir sonuçtur. 

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu