YoutubeR | Sosyal Medya

MuratAbiGF Youtube Kanalı ve Kaç Yaşında Sevgilisi

Bir zamanlar bir hayli kilolu olan MuratAbiGF Youtube kanalı Youtuberı Murat, bir yandan çektiği videolarla takdir toplarken diğer yandan da kilo verme başarısıyla takipçisi olsun olmasın herkesin takdirini kazandı. 50 kilonun üzerindeki fazla kilolarını atmayı başaran Youtuber, yeni haliyle de daha karizmatik bir görüntüye kavuştu.

Yazımızın devamında, MuratAbiGF kanalı hakkında, farklı birçok detaya değindik. Her zaman en güncel Youtube haberleri konusunda büyük özen gösteren insandedikleri.com ekibi olarak, bir yeni Youtube kanalının detayları ile daha karşınızdayız.

MuratAbiGF Kaç Yaşında?

MuratAbiGF kaç yaşında? Sorusunu cevap eden youtuberın takipçilerinin bu merakını gidermek için yaptığımız araştırma da, ünlü Youtuber Murat Engin Ekin’in 1997 Antalya doğumlu olduğu bilgisine ulaştık. 2019 yılı itibariyle şuanda 22 yaşında olan Murat Engin, çektiği oyun ve eğlence videolarıyla oldukça ilgi görmektedir.

MuratAbiGF Sevgilisi

MuratAbiGF sevgilisi hakkında meraklı arayış içerisinde olanları hemen bilgilendirecek olursak, youtuberın şuan için sevgilisi bulunmamakla birlikte bekardır. Ancak bu bilginin yer almaması üzerine sevgilisi olmadığını söylemiş olsak da, duyulmuş bir sevgilisinin olmamasının hiç olmadığı anlamı da taşımayacağını belirtmek isteriz.

MuratAbiGF Outlast

Outlast videolarının da yoğun ilgi gördüğü MuratAbiGF, aynı formatta birçok video çekmiştir. Bunun Efsane Geri Döndü, Bölüm 7 Feyskemim Pazardan Walrider Korusun Nazardan, Bölüm 1 Ananın Yüreği gibi videolar, en beğenilen outlast serisi videolarıdır.

MuratAbiGF Kim Milyoner Olmak İster?

Türkiye’nin en iyi ve en büyük ödüllü bilgi yarışmalarından olan Kim Milyoner Olmak adlı yarışmaya katılan Youtuber, bu yarışmada aldığı ödülle de çok konuşan youtuberlar arasına girdi. Başarılı bir performans sergilemesi beklenen üniversite öğrencisi Youtuber, 7.500 TL para ödülüyle yarışmadan çekilmek zorunda kaldı.

 

MuratAbiGF Ekşi Sözlükte Hakkında Yazılanlar

MuratAbiGF ekşi sözlükte hakkında yazılanlara baktığımızda, oyun inceleme videolarında ekşi sözlük yazarları youtuberı başarılı bulmaktadır. Kimi yazarlar ise, Recep İvedik versiyonu tarzında küfürlü oyun videolarının olduğundan yakınmaktadır. Genel olarak baktığımızda, Ekşi Sözlük yazarlarının olumlu yorumları olduğunu görmekteyiz.

MuratAbiGF Eski Hali ve Kaç Kilo Verdi?

MuratAbiGF eski hali 140 olup, kısa sürede 50 kilo vererek 90 kiloya düşmüştür. Sonrasında 10 kiloya yakın daha kilo vererek fit bir görüntüye sahip olmayı başarmıştır. Kanalında nasıl kilo verdiğine dair birkaç video çeken Youtuber, kilo verme yöntemleri hakkında isteyenlere bilgi vereceğini belirtmiştir.

MuratAbiGF Steam

Steam oyun videolarını oldukça eğlenceli bir şekilde çeken MuratAbiGF, bu sayede büyük bir hayran kitlesine ulaşan isimler arasında yer almaktadır. Birbirinden eğlenceli steam videoları için, MuratAbiGF kanalını takip edebilirsiniz.

MuratAbiGF Intro

Youtuber tarafından hazırlanan komik ve sevilen Intro videoları, geçmiş dönem videolarına özlem duyanlar tarafınsan sevilen takip edilen yayınlardan birisidir.

MuratAbiGF Instagram Hesabı

Youtuber Murat Engin Ekin’in Instagram hesabına aşağıdaki verdiğimiz linkten, ya da Instagram üzerinde @muratenginekn kullanıcı adını arayarak ulaşabilirsiniz. Fenomenin Instagram takipçi sayısı 402.000’i aşmış olup, farklı sosyal mecralarda da oldukça aktif olduğu bilinmektedir.

https://www.instagram.com/muratenginekn/?hl=tr

MuratAbiGF Youtube İletişim

MuratAbiGF kanalı iletişim adresi olarak, muratabigf@creator.st e-posta adresini kullanmaktadır.

MuratAbiGF Video İzle Youtube

MuratAbiGF video izle Youtube araması yapan ziyaretçilerimiz, gerek Youtube ve gerekse Google üzerinden kanalın ismini yazıp aratarak kanala ulaşabilirler. Aynı zamanda, aşağıdaki linkte tıklayarak da, kanala erişebilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/MuratAbiGF/videos

MuratAbiGF Youtube Kanalı Hakkında

  • Kanalın şu anda 2 milyon 10 bin takipçisi bulunmaktadır.
  • 7 Mayıs 2013 tarihinde kurulmuştur.
  • Kanalın bugüne kadar tüm videoları, 297 milyon 640 bin defa izlenmiştir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu