Pandalina

NOX Nedir, Nasıl Kullanılır?

NOX Nedir?

Nox programı sanal bir android özelliğine sahip bir programdır. Nox programını bir Android Tablet gibi kullanabilir, oyun ve uygulama indirebilir ve sorunsuz, hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Telefonunuz da sürekli aktif olarak oynadığınız bir oyun var ve mobil cihazınız da oyun oynarken çok fazla şarjınız gidiyor bu yüzden şikayetçi iseniz mutlaka Nox’u kullanmalısınız. Bilgisayara indirdiğiniz Nox sayesinde büyük bir ekran da kasmadan, sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz.

Kullanışlı özelliği; Nox’a kurduğunuz oyunları klavye ve mouse’den rahat bir şekilde yönetebileceksiniz. BONUS özelliği; Nox’un kendi ayarlarının içerisin de cihaz “Rootlama” özelliği mevcut. Eğer kullanacağınız bir kaç program cihazınızın Rootlu olmasını istiyorsa kendi bünyesinde bulunan Root özelliği sayesinde cihazı hemen Rootlayabileceksiniz.

NOX Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bilgisayarımıza Nox programını indirmeliyiz, Nox’u indirmek için buraya tıklayınız.
Nox programını indirip kurulum işlemlerini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra otomatik olarak Nox programı açılacaktır. Birebir tablet arayüzü olduğu için herhangi bir ek ayar yapmanıza gerek kalmadan kullanıma başlayabilirsiniz.

Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Bilgisayarıma kurdum ama Noxu açtığımda bilgisayarım da ufak kasmalar oluyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

    1. Merhaba Gökcan, Nox Setting bölümüne girip “Ram” bölümünden en düşük seçeneğini seçerek kasma sorununu çözebilirsiniz. 🙂

  2. Oldukça faydalı bir program, oldukça faydalı bir içerik. Pandalina ekibine teşekkür ederim;)

    Özellikle biz geliştiriciler için mobilin önemi oldukça fazla. Uygulama sayesinde artık daha pratik bir çalışma ortamına sahibiz;)

    1. Merhaba Merve, bu tür sorunlarla bizde çok karşılaştık. Hatta bu sorunu en çok yapan Instagram uygulaması. Sizin için en doğru çözüm; Nox uygulamasını tamamen kaldırıp, tekrardan kurulum yapmanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu