Bilgi | Belgesel | BiyografiEğitimKomedi | Mizah | Eğlence | Trol

Olumlu Bak Youtube Kanalı | Uzay | Bilmece | Test | Spor

Olumlu Bak Youtube kanalı - abone sayısı - ne zaman açıldı - içerikleri nelerdir - uzay - hayvanlar - gezegenler - test - bilmece - izlenme sayıları kaçtır - en çok izlenen videosu - resmi hesapları - ne kadar kazanıyor?

Olumlu Bak Youtube kanalı testleriyle, bilgileriyle ve hayatın içinden gerçeklerle ilgili sunduğu içerikleri takipçileriyle paylaşmaktadır. Kurulduğu günden itibaren birçok insanın dikkatini çekmiş olan kanal bugün Türkiye’nin en çok abonesi olan ilk 100 kanalı içerisine girmeyi başarmıştır. Olumlu Bak Youtube kanalı, abone sayısı, izlenme sayıları, içerikleri, test, bilmece, gezegenler, uzay, hayvanlar, ne kadar kazanıyor, resmi hesapları nelerdir? Gibi merak edebileceğiniz tüm başlıkları bu yazımızda sizler için topladık.

Diğer Youtube Kanalları Hakkındaki Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayınız

Olumlu Bak Youtube Kanalı – Abone Sayısı – Ne Zaman Açıldı – Kanalını Kim Seslendiriyor?

Olumlu Bak Youtube kanalı Bright Side Youtube kanalının Türkçe versiyonudur. Bright Side Youtube kanalına bağlı olarak içerek üretmektedir. Bright Side kanalının Youtube’da 41.5 milyon abonesi vardır. Olumlu Bak’ın video içerikleri Bright Side kanalıyla aynıdır. Bright Side videolarının Türkçe versiyonlarını paylaşan Olumlu Bak Youtube kanalının abone sayısı 3.18 milyondur. Olumlu Bak Youtube kanalı 1 Mart 2018 tarihinde açılmıştır. Kanalın içeriğindeki videoları kimin seslendirdiğine dair herhangi bir bilgi yoktur.

Olumlu Bak Youtube kanalı nedir?

Olumlu Bak Youtube Kanalı İçerikleri Nelerdir – Bilmece – Uzay – Hayvanlar – Spor – Test – Gezegenler?

Olumlu Bak Youtube kanalı farklı içerikleriyle izleyicilerin ilgisini çekmektedir. Her kesimden insana hitap eden kanal izleyicilerine farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Hayatın içinden de bilgiler veren kanalın konuları kadar içerikleri de çok renklidir. Kanalın içeriğinde hayvanlarla, gezegenlerle, spor hareketleriyle, uzayla ilgili, bilinmeyen gerçeklerle ilgili, insan bedeniyle ilgili, yanlış anlaşılan mesajlar, karikatür ve hikayeler gibi içerikler bulunmaktadır.

Olumlu Bak Bilmece

Bilmeceler insanların günlük hayatlarında çözmeyi sevdiği basit testlerdir. Olumlu Bak’ın içerikleri arasında bilmeceler de bulunmaktadır. Yaşınıza göre ne kadar zekisiniz, aklınızı uçuracak 16 aldatıcı yanılsama, zihinsel yaşınız kaç gibi başlıklarla izleyicilerine ufak testler sunmaktadır. Farklı içeriklerle çok ilginç testleri takipçileriyle paylaşmaktadır.  Bilmeceler videoları için tıklayınız.

Olumlu Bak Uzay

Uzay sonsuz bir yapıdır. Uzayda bildiğimiz ve bilmediğimiz birçok şey vardır. Olumlu Bak’ın Youtube kanalında uzayla ilgili içerikler de vardır. Dünya dışındaki gezegenler yok olsaydı neler olurdu, evren sonsuz değildir sınırında bir duvar vardır, güneş büyüyor ve Plüton yeni dünyamız olabilir gibi başlıklarla gezegenler hakkında içerikler paylaşmaktadır.

Uzayla ilgili videolar için tıklayınız.

Olumlu Bak Hayvanlar

Hayvanlar alemi çok geniş bir konu alanını kapsamaktadır. Dünya üzerinde sayısız hayvan çeşidi bulunmaktadır. Olumlu Bak’ın Youtube kanalında hayvanlarla ilgili farklı bilgilerin yer aldığı video içerikleri bulunmaktadır. Kanal bir ahtapot olsaydınız kollarınızın kendi beyinleri olurdu, köpekler ve kediler gerçekten televizyon izliyor mu, artık anlamlı gelecek 21 köpek davranışı gibi başlıklarla hayvanlarla ilgili bilgiler sunmaktadır. Hayvanlarla ilgili videoları izlemek için tıklayınız.

Olumlu Bak Spor

Olumlu Bak’ın Youtube kanalında spor egzersizleri ve diyetlerle ilgili video içerikleri bulunmaktadır. İzleyicilerine sunduğu spor hareketleriyle izleyicilerinin sağlıklı bir hayat sürmesine destek olmaktadır. Tüm vücudunuzu 2 haftada şekillendirmek için 10 dakikalık bir egzersiz, 2 egzersiz hareketiyle 1 haftada incecik bacaklar, bir ay boyunca zencefil yerseniz ne olur gibi başlıklarla egzersiz ve diyet videoları paylaşmaktadırlar. Spor videoları için tıklayınız.

Olumlu Bak Test

Olumlu Bak’ın Youtube kanalında izleyicilere küçük testler sunulmaktadır. İzleyicilerin kişilikleriyle ilgili ve basit testler içerikleri arasında bulunmaktadır. Gizli gücünüz ne, en büyük korkunuzu ortaya çıkaracak basit bir test, size en uygun iş dalı hangisi – kişilik testi gibi başlıklarla izleyicilerine ufak ve basit testler sunmaktadırlar.

Olumlu Bak Gezegenler

Gezegenler evrenin bir parçasıdır. Gezegenlerle ilgili bilinmeyen birçok şey vardır. Olumlu Bak’ın Youtube kanalında gezegenlerle ilgili içerikler bulunmaktadır. Kanal bütün gezegenlerin iç kısmı, güneş sistemindeki bir gezegen birden kaybolsaydı ne olurdu, farklı gezegenlerde ne kadar yükseğe zıplayabiliriz gibi başlıklarla  gezegenlerle ilgili bilgiler veren video içerikleri paylaşmaktadır.

Olumlu Bak’ın Youtube Kanalının İzlenme Sayıları Kaçtır – En Çok İzlenen Videosu Nedir?

Olumlu Bak’ın Youtube kanalı ürettiği içeriklerle izleyicilerine farklı bilgiler sunmaktadır. İzleyicilerine birçok konuda fikir vermektedir. Aynı zamanda izleyicilerinin yeni bilgiler öğrenmesini sağlamaktadır. Olumlu Bak’ın izlenme sayıları ise şöyledir:

  • Toplam izlenme sayısı: 911 milyondur.
  • Genel izlenme sayısı: 12 bin ile 100 bin arasında değişmektedir.
  • En çok izlenen videosu:  15 milyon izlenmesi vardır. Zihinsel yaşınızı ortaya çıkarak bir renk testidir.
  • En çok izlenen diğer videoları: 10 milyon izlenme alan varlığından haberinizin olmadığı 15 telefon özelliği başlıklı videodur. 7.8 milyon izlenen bu diyetle göbek yağları 1 gecede nasıl eritilir başlıklı videodur. 7.5 milyon izlenen tehlikelerden kaçıp kaçamayacağınızı test etmek için 12 bilmece başlıklı videodur.

Olumlu Bak Youtube Kanalı Ne Kadar Kazanıyor – Resmi Hesapları Nelerdir?

Olumlu Bak’ın içerikleriyle insanlar iyi vakit geçirmektedir. Hem yeni bilgiler öğrenip hem de küçük testler yapabilecekleri eğlenceli bir kanaldır. Kurulduğu günden itibaren git gide büyüyen kanalın izlenme sayıları ve aboneleri kanala belli bir kazanç sağlamaktadır. Social Blade verilerine göre Olumlu Bak’ın Youtube’dan kazandığı miktarlar şöyledir:

  • Aylık kazancı: 6000 dolar ile 98 bin dolar arasındadır. Yani 51 bin TL ile 833 bin TL arasındadır.
  • Yıllık kazancı: 73 bin dolar ile 1.2 milyon dolar arasındadır. Yani 620 bin TL ile 10.2 milyon TL arasındadır.

Olumlu Bak’ın resmi hesapları:

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu