Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Özge Ulusoy Youtube Kanalı Açıyor !

Youtube artık pek çok ünlünün durağı haline gelmeye başladı.Son zamanlarda pek çok ünlü Youtube hem sağladığı kazanç açısından hem de daha fazla kişiye ulaşma açısından oldukça olanağa sahip bir video paylaşım sitesidir.

Bu özelliği de onu zamanın en tercih edilen paylaşım platformları arasına sokuyor.Geçtiğimiz süre içerisinde pek çok Ünlü Sanatçı Youtube kanalı açacağını duyurmuştu.Bunun haberini ilk veren Murat Boz olmuştu.

Hemen ardından İvana Sert Youtube kanalı’nın açılışı için İstanbul Bebek’te kutlama yapmıştı.Şimdi de bu kafileye Özge Ulusoy‘da katıldı.Özge Ulusoy‘un ünlü bir manken olduğunu hemen hemen hepiniz biliyorsunuzdur.

Özge Ulusoy yaptığı açıklamada hayatıyla ilgili bilgilere yer vereceğini bildirdi.Özge Ulusoy kanlında Magazin,Makyaj Güzellik Sırları gibi pek çok konuda eğlenceli içerikler oluşturacağının altını çizdi.Kanalın şuan ki adı “Nasıl” dır.

 Kanalın şuan toplamda 21.000 abonesi bulunmaktadır.Kanala buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Umarız yazımızı beğenmişsiniz dir. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu