YoutubeR | Sosyal Medya

Rahatlatıcı Videolar Youtube Kanalı Hakkında Her Şey

Rahatlatıcı videolar Youtube kanalı, sosyal video paylaşım sitesinin en ilgi çekici kanallarından birisi olması özelliğiyle dikkat çekmektedir. Rahatlatıcı videolar Youtube kanalı hakkında her şey, yazımızın devamında yer almaktadır.

Slime Rahatlatıcı Videolar Youtube

Farklı ve özgün onlarca slime videoları, Rahatlatıcı Videolar kanalında bulabilirsiniz. Videoların çok özgün olması ve orijinal fikirlerin işlenmesi nedeniyle takipçilerin yoğun ilgisini çekmekte ve yüklendiği günde bile on binlerce izlenme almaktadır.

İnsan Rahatlatan Videolar Youtube

İnsan rahatlatan videolar, Rahatlatıcı Videolar kanalında bulabileceğiniz ve izlerken psikolojik olarak gerçekten rahatlayacağınız videolardır. Videoları izlerken, sanki editör değil de videodaki işi siz yapıyormuş gibi muhteşem bir duyguya kapılmamanız içten bile değil.

Dünyanın En Rahatlatıcı Videosu 2

Psikolojik bir rahatlık verme konusunda oldukça etkili olan video, yüzbinlerce izlenme alarak zaten bunu kanıtlamış durumda. Videoyu izleyen kişilerin tekrarla izlemesi, videonun etkisini gözler önüne sermektedir. Her ne kadar bir video olsa da, etkisi oldukça fazladır. İnsanın ruh dünyasındaki derinliklere inen videoların, uzmanlar tarafından stresi önemli ölçüde azalttığı söylenmektedir.

Rahatlatıcı Slime Videoları Karışık

Rahatlatıcı slime videoları karışık farklı birkaç eylemden oluşmaktadır. Videoları izlerken koltuğunuza kurulun ve sadece dikkatle izleyin. Kesinlikle videonun Play tuşuna basmadan önceki halinizden, çok daha rahat olduğunuzu hissedeceksiniz.

Yasaklanan En Rahatlatıcı Videolar

Yasaklanan en rahatlatıcı videolar, bir yandan izlerken sizi şaşırtacak, bir yandan da açıkçası kimileri midenizi bulandıracak cinsten farklı birçok videodan oluşmaktadır. Şırıngayla deri şişirme, vücuttaki ben oluşumunu makasla kesmeye çalışma gibi farklı ve içinizi kaldıracak türden birçok video, daha önceden Youtube tarafından yasaklanmış ve yayından kaldırılmıştı. Bu videoların yeni görüntüleri, Yasaklanan en rahatlatıcı videolar başlığıyla farklı konseptlerde tekrardan fenomen kanallar tarafından yayınlanmaya başlandı.

Rahatlatıcı Videolar Sabun İzle

Rahatlatıcı videolar kategorisinde izleyicilerin en fazla rağbet ettiği videolardan birisi de, sabun videoları oldu. Aşağıda rahatlatıcı videolar sabun videolarından birisini sizler için paylaştık. Benzer konsepte yayın yapan kanalların yanı sıra, Enes Batur gibi ünlü Youtuberlar da bu akıma kayıtsız kalmayarak sabun videoları paylaşmıştır.

Rahatlatıcı Videolar Pasta İzle

Rahatlatıcı videolar arasında yine ilgi çekici videolardan biriside, pasta videoları olmuştur. Rahatlatıcı videolar pasta videosundan birisini, sizler için paylaşıyoruz.

Rahatlatıcı Videolar Enes Batur

Rahatlatıcı video akımı, Youtuberlar arasında da önemli bir yer tuttuğunu bilmeyenimiz yok gibi. Bu akımın taraflarından birisi de, ünlü Türkiye’nin en ünlü Youtuberları arasında yer alan Enes Batur’dur. Çektiği farklı rahatlatıcı videolarla takipçilerine farklı bir konsepte yayın yapmayı başaran Batur, birbirinden farklı birçok rahatlatıcı video çekimi yaparak kanalında paylaşmıştır. Bunlardan birisini, sizler için paylaşıyoruz.

Rahatlatıcı Videolar Hidalgali

Youtube’de büyük bir takipçi kitlesine sahip Hidalgali kanalında da, birçok rahatlatıcı video paylaşılmaktadır. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Youtuber Hidalgali tarafından paylaşılan rahatlatıcı videoların her birisi, 3 milyondan fazla izlenme almıştır. Örnek bir videoyu, merak edenler için sayfamıza bırakıyoruz.

En Rahatlatıcı Videolar 2019

En rahatlatıcı videolar 2019 yılında da takipçiler tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Birbirinden eğlenceli ve rahatlatıcı özelliğe sahip videoları izlerken, ciddi bir şekilde sizi rahatlattığına şahit olabilirsiniz. Aşağıda farklı Youtube kanalları ve Youtuberlar tarafından sunulan rahatlatıcı videolardan bazılarını, sizler için derledik.

Rahatlatıcı Videolar Youtube Kanalı Hakkında Bilinmeyenler

  • 3 milyon 972 bin abone sayısıyla, sadece rahatlatıcı videolar konseptinde yayın yapan kanal, 18 Kasım 2016 tarihinde Youtube’da yerini almıştır.
  • Kanal yayına girdiği günden bugüne kadar, paylaşılan videolarla toplamda 49 milyon 818 bin izlenme almayı başarmıştır.
  • Kanalda yayınlanan videoların tamamı, Pusic Entertainment tarafından lisansla koruma altına alınmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu