Anasayfa / Blog / Teknoloji | Yazılım | Bilim / Rainbow Six Siege’de Oyun Daveti Nasıl Gönderilir?

Rainbow Six Siege’de Oyun Daveti Nasıl Gönderilir?

Rainbow Six Siege PC – ps4 – stats gibi bir çok konuya insandedikleri bloğumuzdan ulaşabilirsiniz. Rainbow Six Siege’nin yeni oyuncuları için Rehber serüvenizimin bu gün ki konumuz:

Rainbow Six Siege’de Davet Nasıl Gönderilir?

  1. İlk olarak sağ üst kısımda bulunan “+” ikonunun üzerine tıklıyoruz. Alt tarafa doğru bir pencere açılacak ve pencerenin en alt kısmında bulunan “Invite Players” yazısına tıklıyoruz.
    Rainbow Six Siege’de Oyun Daveti Nasıl Gönderilir

     

  2. Invite Players yazısına tıkladığımızda ekranımızın hemen sol kenarında uPlay penceresi açılacak ve bu pencereden Oyun Daveti gönderebileceğimiz arkadaşlarımız görünecektir. Listemizden kimlerere Oyun Daveti göndermek istiyorsak kullanıcı isimlerinin hemen sağ kenarında bulunan “Davet et” yazısına tıklayarak o kişiye Oyun Daveti gönderebiliriz.
    Rainbow Six Siege’de Oyun Daveti Nasıl Gönderilir 2

Bu anlatım bilgisayar platformundaki Rainbow Six Siege için geçerlidir.

Tıkla: Youtuber Haberleri Okumak İçin

Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

Hakkında pandalina

Gözat

Sublime Text 3 Nedir Nasıl Kullanılır – Video Anlatım

Sunlime Text 3 nedir - full - indir - license key - crack Türkçe karakter sorunu - eklentileri - kullanımı - kısayolları gibi bir çok konu ile ilgili araştırma yapan web tarayıcıları için tüm soruların cevabını hazırladık. Sublime Text 3, bir kod editörüdür. Hızlı ve verimli çalışan en iyi kod editörü desek en doğrusu bu olur. Her webmaster’in en iyi kod editörü bu zamana kadar Notepad++ olmuş olsa da artık eskileri rafa kaldırmanın vakti geldi. Notepad++ kullanıcıları çoğu zaman basit ve sade arayüzünden şikayetçi olmuş olsa da piyasa da sağlam bir kod editörü bulmak zordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir