Anasayfa / Youtube İçerik / Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin / Reynmen Rızkımla Kimse Oynayamaz Dedi

Reynmen Rızkımla Kimse Oynayamaz Dedi

İnstagram hesabından yayınladığı yazısında “ Rızkımla kimse oynayamaz. Oynayan her kim olursa ona gereken cevabı vereceğim “ diyen ünlü sanatçı Reynmen açık ve net konuştu. Her geçen gün sosyal medya da birçok haber çıkmasına rağmen devamlı halkın gözü önünde olan kişilerin söyledikleri daha çok dikkat çekiyor. Reynmen’in yukarıda ki sözüne Resul Doğan çok güzel bir açıklama yazmış. Bu açıklamanın sahibi olan Resul Doğan’ı yakından tanıyalım. Kimdir? Nerede yaşar? Ne iş yapar?

Resul Doğan Kimdir?

2001 yılı 18 Temmuz günü İstanbul’da dünyaya gelen Resul Doğan, gerçekte Gümüşhanelidir ama ailesi ile beraber İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. İstanbul’da bir bilişim teknolojileri lisesinde öğrenimine devam eden Resul Doğan, bilgisayar, oyunculuk ve teknoloji konularına ilgi duyduğundan bu alanlarda kendini geliştirmek için çalışmalar yapıyor. Hatta bu alanlarda birçok başarıya da imza atmış durumdadır. Çocukluğunda Adanalı dizisinde figüran olarak rol almıştır. Daha sonra bilgisayara ve teknoloji alanlarına yönelerek sosyal platformlarda bu alanlarda paylaşımlar yaparak kendisini duyurmaya başladı.

Multitap Haberimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Magazin Tube’yi Kurdu

2017 yılına gelindiğinde çevresindeki insanlara büyük katkı sağlayan Resul Doğan, ülkemizde bir ilke imza atarak MAGAZINTUBE adlı magazin haberleri yapan siteyi kurmuştur. Kurduğu bu site üç yıl gibi kısa bir sürede sosyal medya magazin haberleri alanında ilk sırada yer almıştır. Herhangi bir magazin konusu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herhangi birinin bu sosyal platforma bakması yeterli olmaktadır.

MAGAZINTUBE sitesinin aylık tıklanma sayısı yaklaşık olarak 95 milyonu bulmaktadır. Bunun ardından ünlü YouTuber Halil Söyletmezin 2018’de yayına aldığı “ Cumali Ceber 2 “ filmiyle de beyaz perdede bende varım dedi. Boş durmayan Resul Doğan, diğer bir ünlü YouTuber EnesBatur’un “ EnesBatur Gerçek Kahraman “ filmde de rol almıştır.

Türkiye Youtube ve Youtuber Haberleri insan dedikleri

Hakkında youtube güncel

Gözat

ucy kimdir

UCY Kimdir – Uğur Can Yenal Youtube kanalı Hakkında

Türk DJ ve Müzik Yapımcısı. Uğur Can Yenal, 24 Şubat 1997’de İstanbul’da doğdu ve ailesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir