Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Seda Bakan Kızının Doğum Gününü Duygusal Açıklama İle Paylaştı

Seda Bakan kızı Leyla'nın doğum gününü instagramda duygusal sözlerle paylaştı. Seda bakan kimdir ve kaç yaşındadır?

Seda Bakan Kızının Doğum Gününü Duygusal Açıklama ile paylaştı. Seda Bakan kimdir, aslen nerelidir ve boyu kaçtır? Hepsi aşşağıdaki makalemizde mevcuttur…

Oyuncu Seda Bakan, resmi sosyal medya hesabı olan instagramda kız çocuğu olan Leyla’nın doğum gününü duygusal, anlamlı ve güzel bir not ile takipçileriyle paylaştı. Müzisyen Ali Erel ile 2014 senesinde evlenmiş olan Seda Bakan, geçtiğimiz saatlerde kızları Leyla’nın doğum günün kutladı.

Kutladıkları doğum gününden kalan güzel fotoğrafları instagram hesabında duygusal ve anlamlı bir not ile paylaştı. Seda Bakan’ın fotoğrafının açıklamasında:

 “Canımız, Leyla 2 yaşında. Allah seni korusun ve hep iyilerle karşılaştırsın canım kızım. Seni çok seviyoruz “

Seda Bakan bu ifadelerini kullandı.


Oyuncu Kubilay Aka Kaza Geçirdi Yardımına Aras Bulut İynemli Yetişti. Haberin ayrıntılarına ve devamını okumak için tıklayınız:


Oyuncu Seda Bakan Kimdir?

Oyuncu Seda Bakan, 10 Ekim 1985 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır ve güzel kadın oyuncu Bakan, Kocaeli, Gebze’de dünyaya gelmiştir. Anne tarafı Selaniklidir ve baba tarafı ise Saraybosnalıdır. Seda Bakan’ın bir tane de ağabeyi vardır. Sakarya Üniversitesi’nde Dış Ticaret Bölümünü okuyup Sakarya Üniversitesinden Dış Ticaret bölümünden mezun olmuştur.

Türker İnanoğlu’nun sinema ve televizyon kapsamında eğitim vermek ve ayrıca bu sektörde hazır bir şekilde yetişmiş insan açığını kapatmak için Kavacık’ta kurmuş olduğu TÜRVAK Sinema ve TV Eğitim Merkezi’nde eğitim almıştır.

Seda Bakan, çeşitli tarzda dizilerde rol almıştır. Özellikle de “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” isimli dizisinde Eda karakterine hayat verdi. Bu Eda karakterini canlandırmasıyla tanınmıştır. 2010 senesinde Türk kanallarından biri olan Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan senaryosunu Emrah Serbes’in yazmış olduğu, yönetmenliğini ise Serdar Akar ve Mustafa Altıoklar’ın üstlendiği “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” isimli dizide Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Ege Aydan, Sezin Akbaşoğulları gibi usta oyuncular ile birlikte oynadı.

Seda Bakan kimdir
Seda Bakan kimdir

Güzel ve sempatik kadın oyuncu olan Seda Bakan, 2014 senesinde STAR TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Payı dizisinde yer almıştır. Başrollerinde ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir gibi ünlü oyuncuların yer aldığı “Kardeş Payı” isimli dizide oynamıştır. Güzel oyuncu ve bir zamanlar jürilikte yapmış olan Seda Bakan, 2014 senesinin Ocak ayında nişanlandığı müzisyen isim Ali Erel ile 2014 senesinin Ekim ayında evleneceğini tüm sevenlerine duyurmuştu. Fakat nikahın 1,5 ay erken yapılacağını belirtti.

2015 senesinde Acun Ilıcalı’nın kendi kanalı olan TV8 kanalında da bir projede yer almıştır. Tv8 kanalında yayınlanan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Yetenek Sizsiniz 2015 programında, Ali Taran, Seda Bakan ve Eser Yenenler ile beraber jüri üyeliği de yapmıştır.

Seda Bakan Kaç Yaşında?

Anne tarafı Selanikli ve baba tarafı ise Saraybosnalı olan yetenekli güzel oyuncu Seda Bakan, 35 yaşındadır. 35 yaşında olduğunu duyan hayranları şok olup, Bakan’ın 35 yaşında göstermediğini hatta çok daha genç gösterdiğini söylemektedir.

Seda Bakan Aslen Nereli?

Seda Bakan aslen nerelidir
Seda Bakan aslen nerelidir

Seda Bakan, 10 Ekim 1985 tarihinde Kocaeli’nin, Gebze ilçesinde dünyaya gelmiştir. Anne tarafı aslen Selanikli ve baba tarafı ise aslen Saraybosnalıdır. Seda’nın bir de ağabeyi vardır.

Seda Bakan Ne İş Yapıyor?

Seda Bakan Türk kadın oyuncudur. Çok sayıda film ve diziside yer almaktadır. Aynı zamanda TV programlarında jürilikte yapmıştır.

Seda Bakan’ın Eşi Kim?

Ali Erel ile 2014 yılında dünya evine giren Seda Bakan’nın eşi müzisyen olan Ali Erel’dir. Mutlu ve güzel giden evliliklerini bir de küçük ve sevimli kızları ile taçlandırmışlardır.

Seda Bakan’ın Kızı Ne Zaman Doğdu – Adı Ne?

Seda Bakanın kızı
Seda Bakanın kızı
Müzisyen olan Ali Erel ile 2014 senesinin Ocak ayında nikah masasına oturmuş ve güzel giden bir evliliklerini çocuk ile taçlandıran Seda Bakan‘ın kızının adı Leyla’dır. Leyla, 16 Ağustos saat 08.32’de doğmuştur.

Seda Bakan Filmleri Ve Dizileri Nelerdir?

Senaryosunu Emrah Serbes’in yazıp çizdiği, yönetmenliğini de Serdar Akar ve Mustafa Altıoklar’ın üstlenmiş olduğu “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” isimli dizide Ege Aydan, Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Sezin Akbaşoğulları gibi deneyimli oyuncular ile birlikte oynadı.

Seda Bakan’ın Filmleri ve Dizileri şu şekildedir:

 • 2014 senesinde – Kardeş Payı
 • 2014 senesinde – Zaman Makinesi 1973
 • 2013 senesinde – Behzat Ç. Ankara Yanıyor
 • 2011 senesinde – Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
 • 2010-2013 yılları arasında – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
 • 2010 senesinde – Şen Yuva
 • 2009 senesinde – Umut
 • 2009 senesinde – Geniş Aile
 • 2009 senesinde – Makber
 • 2008-2009 yılları arasında – Adanalı
 • 2008 senesinde – Pars: Narkoterör
 • 2007 senesinde – Sana Mecburum

Seda Bakan Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Başrollerinde ünlü ve yetenekli oyuncuların bulunduğu; Ahmet Kural ve Murat Cemcir gibi kişilerin yer aldığı “Kardeş Payı” isimli dizide Seda oynamıştır. Ayrıca deneyimli ve sevimli oyuncu, bir zamanlar jürilikte yapmıştır.

Seda Bakan, 2014 senesinin Ocak ayında nişanlandığı müzisyen isim Ali Erel ile 2014 senesinin Ekim ayında evleneceğini tüm sevenlerine duyurmuştu. Seda Bakan’a hem ulaşabileceğiniz hem de güncel yazılarını, güzel fotoğraflarını, eğlenceli videolarını görebileceğiniz orijinal sosyal medya hesapları şu şekildedir:

 • Seda Bakan’ın resmi instagram hesabı: @sedabakan
 • Seda Bakan’ın resmi Twitter hesabı: @bakanseda

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu