YoutubeR | Sosyal Medya

SeseGel Youtube Kanalı Hakkında Her Şey

SeseGel Youtube kanalı hakkında her şey başlıklı bu yazımızda, farklı tarzıyla dikkat çeken oyun kanallarından birisi olan SeseGel Youtube kanalı hakkında merak ettiklerinizi sizler için araştırarak cevapladık.

Kanalın yayıncısı Youtuber Hasan Mustan, muhteşem sesi ve kendisinin yazıp seslendirdiği özellikle rap ağırlıklı şarkılarıyla, kendine ayrı bir tarz yaratmış durumda. Oldukça başarılı bir tarzı olan Hasan Mustan, gerçekten güzel müzikleri ve tarzıyla çektiği oyun videolarını oyun severler ile paylaşıyor. Özellikle Pes Vs FIFA Rap başlıklı videosu, 8 milyona yakın önemli bir izlenme sayısını yakalamayı başarmıştır.

SeseGel Youtube Red Ball

Red Ball oyunu ilgili de videolar çeken Hasan Mustan, çocuklar için tasarlanan oyun videolarını genellikle SeseGel Çocuk Youtube kanalında yayınlamaktadır. Çocuk oyuncularla oynadığı Red Ball oyunları, SeseGel çocuk kanalında daha fazla ilgi görmektedir.

SeseGel Youtube Gta 5

Kanalda yine tüm oyun kanallarında olduğu gibi en fazla ilgi çeken videolardan birisi, GTA 5 videoları olmaktadır. Youtuber 500 bin aboneye ulaştıktan sonra bunun şerefine GTA 5 şarkısı yaparak, yine eğlenceli bir video ile abonelerinin karşısına çıkmıştır.

SeseGel Youtube Pes 2018

Oyuncuların rağbet ettiği oyunlar arasında yer alan Pes 2018 oyunları, SeseGel kanalında sıklıkla yayınlanan oyun videoları içeriğini oluşturmaktadır. Kanalda youtuberın ilginç konseptiyle sunulan videolar, izleyen herkesin ilgisini çekmekte ve milyonlarca izlenme sayısına ulaşmaktadır.

SeseGel Youtube Zula

Türk yapımı başarılı olan Zula oyun videolarını, birde SeseGel Youtube kanalı aracılığıyla izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Birçok oyun kanalına göre çok daha fazla eğleneceğiniz muhakkak olan SeseGel kanalı, Zula oyun videoları ile de aradığınız eğlenceyi fazlasıyla sunmaktadır.

SeseGel Youtube Pubg

Pubg oyun videoları, kanalda güncel olarak yayınlanan videolar arasındadır. Videolarda yine Hasan Mustan’ın sevilen yorumlarını bulabilir, oyun videosunu daha eğlenceli bir şekilde izleyebilirsiniz.

SeseGel Youtube Goley

Türkçe spikerli goley oyunu, SeseGel Youtube kanalı tarafından yayınlanan ve yine izlenme ve beğeni rekorları kıran oyun videolarından birisidir. Zaten Hasan Mustan kendisi seslendirdiği spiker taklitlerinde bile, büyük bir başarı yakalamış youtuberlar arasında yer almaktadır. Zevkle izleyeceğinizi umuyoruz.

SeseGel Youtube Fut Draft

Kanalda yayınlanan Fut Draft videoları arasında en fazla beğenileni, Kralsın Messi başlıklı Fut Draft videosudur. SeseGel Youtube kanalında, birçok Fut Draft oyun videosunu bulabilirsiniz.

SeseGel Youtube Arabalar

Çocukların daha fazla ilgisini çekse de, hiç şüphesiz ki SeseGel Youtube arabalar videoları yetişkin oyun severler tarafından da ilgiyle takip edilmektedir. Bunu çocuk kanalı dışında SeseGel ana kanalında da yayınlanan arabalar videolarının izlenme ve beğeni sayılarından rahatlıkla anlayabiliriz.

SeseGel Youtube Pesdraft

Pes oyuncularının hayran kaldığı Pesdraft videolarını, SeseGel Youtube pesdraft videoları ile rahatlıkla bulabilirsiniz. Kanalda birbirinden eğlenceli pesdraft videoları, yine Hasan Mustan’ın muhteşem yorumuyla yayınlanmaktadır.

SeseGel Youtube İzle

SeseGel Youtube izlemek için yapmanız gereken, Google ya da Youtube arama çubuğunda SeseGel yazarak arama yapmak ve direk olarak kanala girmektir. Tabii ki en kolayı ise, her zaman olduğu gibi yine size verdiğimiz kanal linkini tıklamaktır.

https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

SeseGel Youtube Son Bölüm Yeni Video

SeseGel Youtube son bölüm ve yeni videoları izlemek için, kanala abone olarak bildirimleri açmanız yeterlidir. Bunun için Youtube kanalına girip abone olmanız ve bildirimleri açmanız yeterli olacaktır.

Kanalda yayınlanan son video, Anlat Gol atalım başlıklı videodur. Bu yazının yayın tarihi sonrasında yayınlanacak yeni videoları, yine kanaldan takip edebilirsiniz.

SeseGel Youtube Hakkında

  • Kanal 2 Eylül 2015 tarihinde açılmıştır.
  • Kanalda ilk video, 1 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmıştır.
  • Kanal sahibinin ismi, güzel sesi ve oyunlara özel çektiği rap şarkılarla dikkat çeken Hasan Mustan’dır.
  • Kanalda yayınlanan videoların toplam izlenme sayıları, 1 milyara yaklaşmıştır.

Youtube kanalları hakkında en güncel ve gerçek bilgiler için, bizi takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu