YoutubeR | Sosyal Medya

Sevimli Dostlar 2019 Youtube Hakkında

Çocuklara yönelik yayın yapan Sevimli Dostlar Youtube kanalı ile ilgili her şeyi, Sevimli Dostlar 2019 Youtube hakkında başlıklı bu yazımızda tüm detaylarıyla bulabilirsiniz.

Kanalda İngilizce oynatma listesinin yanı sıra Türkçe oynatma listeleri de yer almakta olup, en güzel çocuk şarkıları ve oyunlarına ulaşabilirsiniz. BKM Mutfak ve Adisebaba işbirliğiyle tiyatro sahnesinde de yerini alan Sevimli Dostlar, çocukların oldukça ilgisini çekmektedir.

Sevimli Dostlar Tavuk

Sevimli Dostlar tavuk videosu, tavukları konu alan çizgi anlatımı ve Haydi Tavuğum Yumurtla şarkısıyla çocukların beğenisine sunulmuş bir videodur. 1.5 milyona yakın izlenme alan videonun, izlenme sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Sevimli Dostlar Alfabe

Sevimli Dostlar alfabe videosu da, yine çocuklara alfabeyi öğretici eğlenceli özelliğiyle eğitici videolardan birisidir. Eğitici çocuk şarkılarının çizgi videoya uyarlanmış en güzel hallerinden birisini, bu videolarda bulabilirsiniz.

Sevimli Dostlar Sahnede

Sevimli Dostlar sahnede çocuk tiyatrosu ile artık bu eğitici ve eğlendirici kanal, Türkiye genelinde tüm tiyatro sahnelerinde yer almaktadır. BKM Mutfak ve AdiseBaba ortak programı ile oyunları çocukların canlı olarak izleme imkanı bulunmaktadır.

Sevimli Dostlar Canlı İzle

Sevimli Dostlar canlı izle araması yaparak sayfamızı ziyaret eden dostlarımız için, Sevimli Dostlar Youtube kanalını buraya bırakarak hızlı bir şekilde erişmelerine yardımcı olalım. Kanala ulaşmak ve yeni yayınlanan videolara ulaşmak için, https://www.Youtube.com/channel/UCURSfY00AASuqKxT-V2Gi1g adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sevimli Dostlar Youtube 45 Dakika

Sevimli Dostlar Youtube 45 dakika çocuk şarkılarıyla, çocuğunuzun 45 dakika boyunca eğlenmesini ve aynı zamanda öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Sevimli Dostlar Youtube 45 dakika videosu izlemek için, hemen bu linkte tıklayabilirsiniz. https://www.Youtube.com/watch?v=azerqLRn38k

Sevimli Dostlar Youtube Tuvalet

Kanalın en eğitici videoları arasında yer alan tuvalet videolarıyla çocuğunuz bir yandan eğlenirken, bir yandan da tuvalet eğitimini eğlenceli bir şekilde alacaktır.

Sevimli Dostlar Sayılar Youtube

İşte yine bir eğitici ve eğlendirici video daha… Sevimli Dostlar sayılar Youtube videoları, çocuklarınızın sayılara olan ilgisini artırmakta ve onların hızlı bir şekilde sayıları öğrenmesine yardımcı olmaktadır. En güzel çocuk şarkılarıyla sunulan bu video, çocukların okula hazırlık döneminde oldukça işe yarayacaktır.

Sevimli Dostlar Hapşu Youtube

Sevimli Dostlar hapşu Youtube videosu, hapşu çocuk şarkısıyla çocukların hapşururken yapması gerekenlere dikkat çekerek aynı zamanda onları eğlendirmektedir.

Sevimli Dostlar Ayı Youtube

Sevimli Dostlar ayı ile çocuklarınız en güzel ve eğitici çocuk şarkılarını kısa sürede öğrenmektedir. Yayınlanan eğitici ayı videolarının her birisi, 20 ile 100 milyon arasında izlenme almıştır.

Sevimli Dostlar Video İndir Youtube

Sevimli Dostlar video indir Youtube özelliğini kullanarak, kanalda yayınlanan tüm videoları bilgisayarınıza ya da telefonlarınıza indirebilirsiniz. Bunu yapmak için online Youtube video indirme sitelerinden yararlanabilirsiniz. https://www.Youtubevideoindir.org/ adresi gibi farklı pek çok siteye video linkini kopyalayarak videolarınızı farklı formatta indirmeniz mümkündür.

Sevimli Dostlar Oyuncakları

Sevimli Dostlar oyuncakları, Youtube videosunda oynayan Sevimli Dostlarımızın oyuncaklarının üretimiyle artık çocuklarla buluşmaktadır. Tüm karakterlerin oyuncaklarına internet satış mağazalarından ya da bulunduğunuz şehirlerdeki büyük AVM’lerden ulaşarak satın alabilirsiniz.

Sevimli Dostlar Youtube Kanalı Kimin?

Sevimli Dostlar Youtube kanalı kimin? Sorusu, kanalın takipçileri tarafından sıklıkla sorulan sorulardan birisidir. Kanalın şahıs değil bir şirket kanalı olduğu düşünülmekte olup, çocukların eğlenerek eğitilmesine yardımcı olduğu gibi tiyatro bileti ve oyuncak satışını da yayıncısına sağladığı görülmektedir. Adisebaba ve BKM Mutfak hisselerinin, kanalda yer aldığı bilinmektedir.

  • Sevimli Dostlar Youtube kanalı abone sayısı; 3 milyon 460 bin kişidir.
  • Kanal 27 Haziran 2013 tarihinde Youtube’de açılmıştır.
  • Kanalın yayınlamış olduğu tüm videolar, toplamda 2 milyar 360 milyon defa izlenmiştir.

En ilgi çekici Youtube haberleri, insandedikleri.com’da!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu