Instagram

Şeyda Erdoğan Yılın En İyi Güzellik Ve Bakım İnfluencerı Ödülünü Aldı

Sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan düzenlenen Sosyal Medya Ödül Töreninde yılın en iyi güzellik ve bakım influencerı ödülünü aldı. Şeyda Erdoğan geceyi tarzı ve güzelliğiyle büyüledi.

Sosyal Medya`nın en iyilerinin düzenlendiği Social Media Awards Turkey ödül töreninde fenomen youtuber  ayrıca instagram influencerı olan Şeyda Erdoğana da ödül verildi. Başarılı, güzel, yetenekli fenomen ” yılın en iyi güzellik ve bakım influencerı ” ödülünü aldı.

seyda erdogan odul aldı mı
seyda erdogan odul aldı mı

Şeyda Erdoğan, geceye güzelliği ve tarzıyla damga vurdu.Takipçileri tarafından ödül alıp almayacağı merak edilen başarılı youtuber için  sevenleri tarafından hakettiği düşünüldü. Ödülden sonra Şeyda Erdoğan kendi orijinal instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı ve şu ifadeleri kullandı:

Yılın en iyi güzellik ve bakım infuluencerı ödülünü bir üniversiteden, kendi jenerasyonumdan almak benim için çok anlamlıydı. Bana oy veren arkadaşlarıma ve sevgili takipçilerime çok teşekkür ederim. Sizin desteğinizle beraber geldiğim konumun, bu hazzın vesilesi sizlersiniz. ifadelerini kullanarak sevenleriyle bu mutluluğunu paylaştı.

Şeyda Erdoğan Kimdir?

Güzel ve başarılı fenomen YouTube da çektiği Vloglar sayesinde  başarısına başarı katarak kısa zaman içerisinde geniş bir kitleye ulaşmıştır. Şeyda Erdoğan, İstanbul’da 4 Temmuz 1998 tarihinde doğmuştur. Güzel youtuber aslen İstanbulludur. YouTube da  İçerik olarak daha çok  makyaj ağırlıklı videolar paylaşmaktadır. Youtube sayfasında 1,29 milyon abonesi olan  Şeyda Erdoğan, orijinal İnstagram adresinde de 1,8 milyon takipçisi vardır.


Youtuber ve Fenomen haberleri okumak için: insandedikleri.com


Şeyda Erdoğan Yaşı Kaç?

Güzel fenomen hakkında takipçileri tarafından çok merak edilen sorulardan biridir. Başarılı influencer Şeyda Erdoğan 1998 doğumlu ve şu an  23 yaşındadır.

Şeyda Erdoğan Hangi Burç?

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan başaralı youtuber`ın burcu takipçileri tarafından merak edilmektedir. Fenomen youtuber`ın burcu yengeçtir.

Şeyda Erdoğan Boy ve Kilosu Nedir?

Şeyda Erdoğan`nın takipçileri başarılı fenomen hakkında en çok merak edilen ve aranan sorulardan biri boyu ve kilosu oldu.

  • Boy: 1.55
  • Kilo: 50

Şeyda Erdoğan Eski Sevgilisi İle Barıştı Mı?

 

Şeyda Erdoğan kendisi gibi eski sevgilisi de youtuber olan Burak Güngör ile 4 yıllık ilişkilerini sonlandırmışlardı. Ayrılık sebebini takipçileri tarafından merak konusu olmuştu. Her iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmeyip sadece ayrılık haberlerini paylaşmışlardı. Ayrılıktan kısa bir süre sonra Burak Güngör  yeni bir aşka yelken açmıştır. Yani Şeyda Erdoğan ile eski sevgili Burak Güngör barışmamışlardır. Şeyda Erdoğan şimdilerde fenomen Anıl Azar ile sevgilidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu