Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Sıfır Bir 6. Sezon 2. Fragman

Sıfır Bir 6. Sezon 2. Fragman

BluTv, “Her şey 8 Mayıs’tan sonra başlayacak!” diyerek sıfır bir 6. sezon 2. fragman ile merakla beklenen dizinin 6 sezonunun tanıtımını yaptı. Dizi, aşina olduğumuz diğer suç dizilerinden farklı bir yapıya sahiptir. Sıfır Bir dizisi sadece bir hırsızlığı, intikam hikâyesini veya bir katliamı anlatmakla kalmıyor, sosyokültürel arka plana gönderme yapıyor. İnsan dedikleri youtube kanalı olarak sizlere sabırsızlıkla beklenen yeni fragmanın analizini yapacağız. Fragmanda, Özgür, Savaş ve Cio’nun kadim dostları Anafor ve Cihat Sarsılmaz’la beraber değişmez kara bahtına yer veriliyor. Mahallede uyuşturucu satışı ve fuhuş yapanlara karşı gençlerin mücadelesi hayli çetindir. Zaman kavramının anlamını yitirdiği hikâyede, cezaların yetersiz kaldığı anlarda mahallenin kendi kuralları devreye giriyor.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Evrensel Sorun Yerel Olarak Anlatılıyor

sıfır bir 6. sezon 2. fragman sıradan bir suç hikayesinin dışında, ülkemizin yoksul kesiminde yaşayan insanların gerçeğini anlatıyor. Dünyada da sorun olan bu durumu yerel olarak konu alıyor. Adana’nın en fakir mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ için Savaş ve arkadaşlarının, kuralları uygulamaktan başka çaresi yoktur.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir