Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Sıfır Bir – 6. Sezon Fragmanı

Sıfır Bir – 6. Sezon Fragmanı

Bu yıla damgasını vuran Sıfır Bir, yeni sezonuyla herkesi meraka düşürdü. Heyecanı dorukta yaşattıran bu dizinin 6. Sezonunda da izleyicileri farklı sürprizler beklemektedir. Sıfır bir – 6. Sezon Fragmanı da 5. Sezonun kapatılmasından sonra izleyicilere değişik bir heyecan ve merak kattı. Adana’nın Hürriyet mahallesinde bir grub gencin verdiği mücadeleyi anlatan Sıfır Bir dizisinin bu sezonunda grub ayrılacak. Cihangir Ceyhan ve Özgür Meriç’in ayrılığından sonra izlenmesini yine de kaybetmeyen bu dizi yeni sezonunun dizileri için hazır durumda. Adana sokaklarında farklı bir hikâyeyi konu alan Sıfır Bir dizisinin yeni sezonunda ki en dikkat çekici konu ise Savaş’ın yaşadığının görülmesidir.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Sıfır Bir Dizisi Yeni Sezon

5. Sezonu merakla bitiren Sıfır Bir – 6. Sezon Fragmanı da izleyicileri meraka düşürdü. Adana’nın Hürriyet Mahallesindeki kadın ticareti ve uyuşturucu çatışmasını anlatan bu dizinin yeni sezonunun fragmanında Savaş’ın ölmediği görülüyor. Bizler insan dedikleri olarak sizler için Sıfır Bir dizisinin yeni sezonunda ne olacağını anlattık. Dizinin 6.sezonunda Savaş’ın ölmemesi ile birlikte çatışma, daha farklı konulara gidecek. Savaş ve arkadaşları bu sezonda verdikleri mücadele için ölmeyi bile göze alacaklar.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir