YoutubeR | Sosyal Medya

Sinan Çelik Kimdir Yaşı Boyu Kaç ve Youtube Kanalı Hakkında

Bu Hafta İnsan Dedikleri Youtube Kanalımızın Konuğu Sinan Çelik ve ona şu soruları yönelttik : Youtube Video Çekmeye Ne Zaman Başladı – Boyu Kaç – Abisi Kimdir – Youtube Kanalında En Çok İzlenen Videosu Hangisi – Kanalı Neden Kapandı ve Nasıl Açıldı ve süreci – Youtube’daki Başarısını Nasıl Elde Etti – Boost’layan Bir Youtuber Var Mı Yok Mu – Youtube Kazancı Ne Kadar ve Ne Kadar Kazanıyor sorularını sorduk.

19 yaşındayım ve 16 yıldır da İzmir’de yaşıyorum. Aslen Artvinliyim. Şu an tam zamanlı olarak 270 bin aboneli olan kanal ile uğraşıyorum.

Sinan Çelik Youtub’a Ne Zaman Başladı?

Youtub’a 17 Haziran 2015’de kanalımı açtım. İlk videom biraz saçmaydı. Rehber içerikler ile başladım. Daha sonra minecraft’a geçtim ardından ise eğlence kanalına çevirdim ve bu şekilde büyüdüm. Şu n 56 milyon izlenmeye sahibim.

Sinan Çelik Boyu Kaç?

Boyum 185 civarında ama tam olarak ölçmedim.

Sinan Çelik Abisi Kimdir?

Adı Salih Serdar Çelik. Kendisi 1998 doğumlu ve o da Artvinli ve sağlık meslek lisesi mezunu.

Sinan Çelik Youtube Kanalında En Çok İzlenen Video Hangisi?

Kuzenimle öylesine çektiğim bir tepki videosu idi. Bir Niloya videosu. Tüm kazancım Niloya’ya gitti ve 20 milyon izlenmesi var?

Sinan Çelik Kanalı Neden Kapandı ve Nasıl Açıldı?

Kanal abimin bilgisayara yüklemeye çalıştığı bir video bir oyun yüzünden çalındı. Sadece kendi Adsense hesabını bağlamaya çalışmışlar, onun dışında bir durum söz konusu olmadı. Sonra geri aldım ve bir sorun yoktu kanalda. Kendi maili üzerine benim kanalını aktarmış, ama o maile başka kanalı da olunca ve diğeri kapanınca benim kanalım da kapandı. Bir çok kişi ile iletişime geçtim. İsveç’te yaşayan kuzenim sayesinde Google ile irtibat kurup kanalımı geri aldım.

Sinan Çelik Youtube Başarısını Nasıl Elde Etti?

Aslında büyük bir başarım yok ama 4 yıldır kendi çizgimde ilerliyorum. Daha hızlı büyüyenler de var kendimi çok iyi görmüyorum ama çok şükür iyi yerlere geldim. Saçma videolar çekmeden ilerlemeye çalışıyorum.

Sinan Çelik’i Boost’layan Bir Youtuber Var Mı?

Hayır kimse boostlamadı ve boostlamıyor.

Sinan Çelik Youtube Kazancı Ne Kadar?

Kazancımı net olarak açıklayamam. Herkes işine baksın 🙂 Benim kazancım beni mutlu ediyor bana yetiyor. Hiç kazanamadığım zamanlar oluyor ama sadece kazanç için yapmıyorum. Arkadaşlarım bile benim aylık kazancımı bilmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu