Blog

BaBaLa Tv’den Sinema Üzerine Bir Program: “SİNELOG”

2.3 milyon güncel abonesi ile Youtube’un en büyük kanallarından biri olan BaBaLa Tv’de yayınlanan bir sinema programı olan Sinelog yaz aylarında yeni sezonuyla izleyenleri ile tekrar buluşacak.

pastedGraphic.png

Türkiye’nin en çok izlenen sinema programlarından birini hazırlayan ve sunan Seçil Işık namıdiğer Sinelog, “Bu hafta şu filme gittim, tam bir başyapıttı ya da o kadar kötüydü ki gözlerim kanadı” gibi şeyler söylemiyor. 125 yıllık geçmişi olan sinema sanatının olmazsa olmazlarından bahsediyor. Her bölümde, yönetmenlerden oyunculara, filmlerin gizli kahramanlarına dair bilinmeyen hikâyeleri konu ediniyor. Edebiyat, felsefe, resim gibi farklı alanlardan besleniyor. Tabii bunların hepsini eğlence ile birleştiriyor. Sinelog, yaptığı yorumlar ve kazandırdığı farklı bakış açısıyla yenilikçi bir içerik üretiyor. Yeni sezon için hazırlıkları süren programın ne gibi yenilikler ile karşımıza çıkacağı ise sürpriz. 

 Seçil Işık Kimdir?

 

Seçil Işık 1990 yılında İzmir’de doğdu. Ankara Üniversitesi’nde Radyo, Tv ve Sinema bölümünü bitirdikten sonra birçok dizi ve filmin kurgu departmanında çalıştı. Yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi – Sinema ve Televizyon bölümünde tamamladıktan sonra Maltepe Üniversitesi’nde, akademide görev almaya başladı. Sinemada kimlik inşâsı üzerine yazdığı tezi “Bilimkurgu ve Öteki” ismiyle kitaplaştırıldı. Günümüzde ise İletişim Bilimleri alanındaki doktorasına devam etmektedir.

Peki Ne Kadar İzleniyor?

 

Şu ana dek yayınlanmış 6 bölümün toplam izlenme sayısı 278.613’dür. Dolayısıyla bölüm başına ortalama izlenme sayısı 46.435’dir. Bazı bölümlerin daha fazla, bazı bölümlerin ise daha az izlenmesi durumunda bile Türkiye’nin en çok izlenen sinema programlarından biridir.Her bölümü onlarca yorum ve yüzlerce beğeni almıştır ve program yakında yeni sezonuna başlayıp 7. bölümü ile devam edecektir.

Yayınlanan son bölüm için: https://youtu.be/P-wYVBX0yKg

BaBaLa Tv İletişim Bilgileri

 

Youtube Kanalı: BaBaLa Tv

İnstagram: https://www.instagram.com/secilis_

Reklam ve İş Birliği İçin: iletisim@babalatv.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu