YoutubeR | Sosyal Medya

Skgames Youtube Nedir ve Kimin?

Skgames Youtube kanalı, son yılların video paylaşım sitesinde tercih edilen başlıca kanalları arasında yer almaktadır. Mobil oyun kanalı olan skgames, Türkiye’de en fazla abonesi olan kanalların başında gelmektedir.  Kanalın bağlı olduğu şirket Traffic Racer, Traffic Rider gibi milyonlarca kez indirilen mobil oyunları yapan bir Türk şirketi olarak bilinmektedir.

Skgames Bot Mu?

Kanalın takipçilerinin önemli bir kısmının bot takipçilerden oluştuğu iddiası, kanal hakkında en ilgi çekici iddialar arasında yer alıyor. Her ne kadar bu soruya kesin bir cevap verilmesi zor olsa da, kanala bağlı olan mobil oyun şirketinin yazmış olduğu mobil oyunların indirilme sayılarına bakıldığında, takipçilerin bot olduğunu söylemek fazla mümkün gözükmüyor.

Traffic Rider Youtube

Kanalın en ilgi çekici oyun videoları arasında yer alan Traffic Rider videoları, farklı Youtuberlar tarafından çeşitli cezalı oyunlar şeklinde çekilmektedir. Son zamanların oldukça popüler oyunları aynı zamanda bu oyunun konu edildiği Youtube videoları olduğu dikkat çekmektedir.

Traffic Rider Video İzle

Skgames üzerinden yani ilk muhataptan Traffic Rider videoları izleyebileceğiniz gibi, farklı birçok kanallarda da oyunla ilgili videolar çekilerek yayınlanmaktadır. Farklı kanallarında oyunla ilgili videolar paylaşması, bu oyunun tanınmasına daha fazla katkı sunmaktadır.

Skgames Youtube Abone Sayısı

Skgames Youtube abone sayısı, İngilizce içerikli kanal üzerinde 5 milyon 846 bine ulaşmıştır. Bu rakamlar en fazla takipçiye sahip Youtube kanalları arasında yer alan Skgames, popülaritesini her geçen gün artırmaktadır.

Skgames Youtube Kanalı Kimin? Abone sayısı kaç?

Skgames Youtube Videoları

Özellikle Traffic Rider videoları ile oyun severlerin ilgisini çeken kanal, ayrıca Wings on Fire, Traffic Racer gibi farklı oyun videoları serileriyle beğeni toplamaktadır. Kanalın takipçi sayısına rağmen toplamda 7 videosunun bulunması ve bu videoların tamamını 5-6 yıllık bir kanal olmasına rağmen az tutması, oldukça ilgi çekici. Ayrıca videolardan bazılarının 100 milyon üzerinde izlenme alması da, ayrıca dikkat çekmektedir.

Skgames Youtube İzle

Skgames Youtube kanalını izlemek için tarayıcınıza ya da arama motorlarına skgames Youtube yazdığınızda ya da Youtube arama kutucuğuna kanalın ismini yazıp arattığınızda, tüm Skgames Youtube videolarına ulaşabilir ve rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Skgames Youtube Oyunları

Türk yapımı kanalın yapmış olduğu Youtube oyunları arasında en popüler olanları Traffic Rider ve Traffic Racer oyunlarıdır. Bu oyunlar kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşmış, video izlenme sayıları yine milyonları bulmuştur.

Skgames Traffic Rider

Çizimleri büyük bir gerçekçilik veren ve gerçeğe uygun olan Traffic Rider, ücretsiz bir oyun olup oyun içi ücretleri bulunmaktadır. Oyun ücretsiz oynandığı gibi, oyun içi özellikler satın alarak motorunuzu daha güçlü hale getirebilir, manevra ve fren kabiliyetini artırabilir ve daha farklı motor seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Skgames Youtube Türkçe

Şirketin sunduğu mobil oyun isimleri ve Skgames ismi her ne kadar İngilizce olsa da, oyunun baş mimarlarının Türk olduğunu belirtelim. Ancak küresel anlamda beğeni toplayan bir oyun olması ve şirket stratejisi gereği, Youtube Türkçe kanalı bulunmamaktadır.

Skgames Şirketi Kimin?

Turkticaret.net sitesi üzerinden markanın tescil sayfasına baktığımızda, 2017 yılında kurulmuş olup, SKGAMES yazılım Mühendislik Teknoloji LTD. şirketine ait olduğu bilgisine ulaşmaktayız.

Skgames Youtube Turkey Hakkında Her Şey

30 Ağustos 2012 tarihinde Youtube’a katılan Skgames, bugüne kadar paylaştığı videolar üzerinden, toplamda tam 243 milyon 535 bin izlenme almıştır. 5 milyon 849 bin abone sayısıyla dikkat çeken kanalda toplam 7 video olmasına rağmen bu kadar takipçi ve izlenme alması da, o 7 videonun oyunun popülaritesi sayesinde bu kadar izlenme aldığını göstermektedir.

Kanalda yayınlanan 7 video arasında Traffic Racer Official Trailer – 3 video 107 milyon, Traffic Rider – Official Trailer videosu ise toplamda 104 milyon izlenme sayısıyla en fazla izlenen videolar arasındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu