Pandalina

Snapchatte Karşı Tarafa Bildirim Gitmeden ScreenShot Nasıl Alınır?

Nerdeymiş o gizli Stalkcılar? Sizler için bomba bir içerikle geri döndük! Bu içeriğimizde karşı tarafa bildirim gitmeden snapchatte screenshot nasıl alınır onu inceleyeceğiz. İlk olarak şunu belirtmeliyiz ki bu eski bildiğiniz çözüm yollarından değil. Herkesin bildiği ve sürekli yaptığı çözüm olan: “Wi-Fi’yi kapatıp telefonu Uçak Moduna alıp kişinin Snapchat Hikayesinin ScreenShot’unu alıp snapchat’i kapatma olayı değildir.” Bizim çözüm yolumumuz bambaşka ve hiçbir bildirim gitmeden dilediğiniz kişinin Snapchat hikayesini izleyebilir veya screenshot’unu çekebileceksiniz. (Screenshot= Ekran Görüntüsü)

Hatırlatma: Öncelikle eğer bu adımları tek tek uygulamak yerine 3 dakikalık çekmiş olduğumuz videolu anlatımımızı izleyerek hızlıca Snapchatte Karşı Tarafa Bildirim Gitmeden ScreenShot Nasıl Alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Snapchatte Karşı Tarafa Bildirim Gitmeden ScreenShot Nasıl Alacağız?

  1. İlk olarak iPhone telefonumuzda “Snapchat” uygulamasının tamamen kapalı olduğundan emin oluyoruz. Ardından iPhone telefonumuzdan Video çekme özelliğini aktif ediyoruz ve ekran kaydetme özelliğini aktif ediyoruz.
  2. Ardından Snapchat uygulamasını açıyoruz ve kimin Snap Hikayesini kaydetmek istiyorsak o Hikayeyi açıyoruz ve bitene kadar bekliyoruz. Bu şekilde istediğimiz kişinin Snapchat hikayesini başarılı bir şekilde video olarak kaydediyoruz. Ve bu sayede Snap Hikayesini kaydettiğimiz kişiye hiçbir şekilde bildirim gitmeden kişiden habersiz bir şekilde Snapchat hikayesini kaydediyoruz.
  3. Snapchat hikayesini başarılı bir şekilde kaydettikten sonra video çekme özelliğini durduruyoruz. Ardından Galeriye girerek çektiğimiz videoyu açarak istediğimiz bir yerinde videoyu durdurarak ekran görüntüsünü alabiliriz. Tabi dilerseniz doğrudan videoyu kullanabilirsiniz, dilersenizde videonun bir yerinin ekran görüntüsünü alabilirsiniz.
  4. Kimseye yakalanmadan, bildirim gitmeden başarılı bir şekilde Stalklama görevimizi yerine getirdik! 🙂

Çektiğimiz videoyu nasıl değerli bir hâle getirebiliriz?

Apple cihazlarda bulunan Video çekme özelliği sayesinde istediğimiz kişinin snapchat hikayesini çekebileceğiz ve bu sayede çektiğimiz videoyu galerimizde keserek veyahutta kırparak veya videoyu bir yerde durdurup o kısımda kendi telefonumuz ile ekran görüntüsü alarak dilediğimiz gibi kullanabiliriz.


Bu özellik sadece Apple cihazlarda mı geçerli?

Pandalina ailesi olarak şuanlık sadece Apple cihazlarda bu özellik test edilmiştir. En kısa zaman içerisinde Android cihazlarda test edilerek bu konu hakkında bir içerik hazırlayıp karşınıza çıkacağız.


Video çekme özelliği için iPhone telefonumuzun Jailbreakli olması gerekiyor mu?

Jailbreakli” veya “Jailbreaksiz” tüm iPhone modellerinde video çekme özelliğini kullanabilirsiniz.


iPhone’da Video Çekme Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için daha önceden paylaşmış olduğumuz “iPhone’da Video Nasıl Çekilir? (NO Jailbreak)” isimli videomuzu aşağı taraftan izleyebilirsiniz. Bu sayede iPhone’da video çekme özelliğini aktif edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. 🙂

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Snapchat özellikleri çalına çalına bir hal olmuştu. Yakında hesap makinesine bile hikayeler özelliği gelecek neredeyse! Ama halen snapchat ayakta durmaya çalışıyor. Burda da insanlar birbirlerinin hikayelerini kaydediyor tabi. Bildirim gitmemesi için güzel bir yöntem olmuş. Gizli saklı iş yapanlar için iyi bir yöntem.

  2. Bir çok kişiden engel yedim bildirimler yüzünden 🙂 Bundan sonra anlattığınız yöntemi uygulayacağım.

  3. Arkadaşlarla konuşurken ekran görüntüsü alınca neden aldın falan tarzı yazışmalardan kurtulmak adına iyi bir çözüm oldu. Snapchatte ekran görüntüsü alınca cidden kötü bir duruma giriyor gibi gözüküyordum. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

  4. Zamanında sevgilimin resimlerini fake hesaptan takip edip galerimde saklardım. Şimdi ise uygulamalar artık buna da izin vermez oldu. İnsanlar kötü niyetli kullanabilirler bu doğrudur fakat benim gibi aşk mağduru birini de düşünerek hareket etmeleri lazımdı. 24 saat bakıp kapatmaktan başka bir çare bulamıyordum. Taaa ki bu konuyu görene kadar.

  5. Eski sevgilimi hala takip ediyorum ama hala çok kıskanıyorum ve snapten ekran görüntüsü alınca karşı tarafa bildirim gitmesi çok canımı sıkıyordu bende araştırmaya başladım ve sitenizi buldum. Arkadaşımın üzerinde denedim ve olumlu sonuç aldım. Çok teşekkür ediyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu