Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Taa Kanalından Çakma İphone Xr İncelemesi

Taa Kanalından Çakma İphone Xr İncelemesi

Youtube kanallarından biri olan ve pek çok kişi tarafından takip edilen TAA kanalı ürün incelemeleri yaparak bunu takipçileriyle paylaşan bir kanaldır. Pek çok videosuyla trendlere girmeyi başaran kanal, taa kanalından çakma iphone xr incelemesi konulu videosuyla da şu anda trendlerde 7. Sıraya kadar yükselmiştir.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Video İçeriği

Tayland’dan 1200 liraya gelen çakma telefon piyasa içerisinde çakma telefonlar arasında en kalitelisi olduğu biliniyor. İlk olarak telefon dış görünümü bakımından inceleniyor ardından da Google Play mağazasına giriş yapılarak uygulamalara göz atılarak gerçek iphone ile karşılaştırma yapılıyor. 5.26 inç ekranı olan telefonun alt bölümü incelendiğinde biraz daha yüksekte olduğu görülüyor. Telefonun menü kısmı da tıpkı gerçek iphone’da olduğu birebir şeklinde tasarlanmış. Kamera testi yapıldığında da video çekerken kasma meydana geliyor. Son olarak da dayanıklılık testinde telefon yere düştüğünde ekranının karardığı görülüyor. Bu ve daha bunun gibi pek çok video incelemesi için insan dedikleri youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir