Haberler | Magazin | Gazeteler | Magazin

Tarkan Kimdir Youtube Kanalı ve Şarkıları

Tarkan Tevetoğlu altı çocuklu bir ailede dünyaya geldi. Ailenin beşinci çocuğuydu. 17 ekim 1972 de Almanya’da doğdu. Bir süre Almanya’da yaşadı. Daha sonra Türkiye’ye döndü. Liseyi Türkiye de okudu. Daha sonra müziğe olan ilgisini keşfetti. Pop müzik yapmak istiyordu. İlk önce zor olandan başladı ve Türk sanat müziği eğitimini aldı. Aldığı eğitimlerden sonra sesini geliştirdi. Lise hayatı boyunca Türk sanat müziği eğitimi aldı. Daha sonra ailesiyle beraber İstanbul’a taşınma kararı aldı. Burada Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde eğitim almaya devam etti. Bu sırada çeşitli yerlerde şarkı söylemeye başladı. Lise bitince istediği Üniversiteyi kazanamadığı için Almanya’ya dönme kararı aldı. Fakat tam o sırada İstanbul plak şirketi sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanışarak bir albüm teklifi aldı ve albüm anlaşması imzaladı. Tarkan bestesi olan 15 adet şarkı ile piyasaya çıktı. Kıl oldum abi şarkısı çok sevildi. Bu albüm 700 bin adet sattı. Tarkan müzik piyasasında 27 yıllık bir geçmişi olan bir sanatçı. Almanya da doğdu. 1972 yılında doğdu. Türk sanat müziği eğitimi aldıktan sonra bestesini yaptığı birçok şarkıyla halkın beğenisini topladı. Tarkan bütün şarkılarını Youtube kanalında yayınlıyor. Geçmişten bu güne tüm parçaları bu kanalda bulmak mümkün. Ayrıca kanalın çok fazla izlenmesi ve abonesi var.

Tarkan Youtube Playlist

Youtube da bütün hit şarkılarının bulunduğu playlistler var. Geçmişten günümüze kadar olan tüm şarkılar playlist olarak kanalda bulunuyor.

Tarkan Youtube Mix

Tarkan şarkılarının hepsinin mix versiyonu Youtube’da var.

Tarkan Youtube Beni Çok Sev

Beni çok sev şarkısı Youtube kanalında mevcut. Şarkıda dikkat çeken detaylardan biri Tarkan Tevetoğlu ve Pınar Tevetoğlu’nun düğün kliplerine şarkıda yer verilmiş. Şarkının klibinde Tevetoğlu çiftinin düğün görüntüleri var. Ayrıca şarkı kısa sürede düğünlerin vazgeçilmez dans şarkısı olmayı başardı.

Tarkan Youtube Kanalı 2019

Bütün klipler ve şarkılar bu kanalda yayınlanıyor. 2019 yılında da çok fazla izlenen bir kanal olmaya devam ediyor.

Tarkan Şarkılar

1992 yıldan beri birçok şarkı yaptı. İlk albümündeki Kıl oldum abi şarkısıyla bir çıkış yakaladı. Daha sonra Sezen Aksu’nun A Acayipsin şarkısı ile popülerliğini daha da arttırdı. Daha sonra Dudu albümü Rusya da 900 binde fazla satıldı. En son olarak da Adımı kalbine yaz albümünü 2010 yılında çıkarttı.

Tarkan Youtube Kanallı Videoları

Youtube kanalında genellikle kendi şarkılarını paylaşıyor.

Tarkan Son Şarkısı

Son şarkısı 2018 yılında çıkarttığı Kedi Gibi adlı şarkıdır.

Tarkan Yaşı Boyu Kilosu Kaçtır?

17 Ekim 1972 yılında doğmuştur. Yani 46 yaşındadır. Boyu 1.73 santimetredir. 66 kilodur. 27 yıldır müzik piyasasın da birçok popüler eser ortaya çıkarmıştır. Evlidir ve ülkemizi Avrupa’da büyük bir başarı ile temsil etmiştir. Tarkan Youtube Kanalına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu