Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Taylor Swift – ME!

Taylor Swift – ME!

Taylor swift – me! videosu gündeme bomba gibi oturdu. Büyük beğeni alan ve izlenme rekorları kıran taylor swift’in yeni şarkısı ilk çıktığı günden beri gündemden düşmedi 25 nisan da yayınlanan me şarkısı şimdiden 100.053.885 izleyiciye ulaştı bile. Değişik klip yöntemi insan dedikleri ekibinin oldukça dikkatini çekmiştir.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Taylor Swift – Me Şarkısı ve Klibi

Klip çok ilginç bir şekilde başlıyor. Belki de izleyicilerinde ilgi uyandıran ve merak konusu olan bu değişik kliptir. Klip bir yılan ile başlıyor süzülerek geliyor geliyor tam zehrini akıtmak üzereyken yılan bir an da bir sürü kelebeğe dönüşüyor. Devamında ise 2 çift ortaya çıkıyor kavga ediyorlar Taylor Swift kavga ederek odadan ayrılıyor ve o meşhur şarkısı olan me seslendirmeye başlıyor. Klibin ilerleyen dakikaların da da ilginç görüntüler mevcut Taylor’un bulundu yerde bulutlar çıkıyor kimi bulutlar insan yüzü şekli alırken kimi bulutla ise un gibi Taylor üzerine dağılıyor. Taylor Swift – me şarkısı ve klibi gündenden düşecek gibi görünmüyor.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir