Anasayfa / Youtube İçerik / Trendler / Tazyikli Suya Karşı Yürümek

Tazyikli Suya Karşı Yürümek

Ünlü Youtuber Orkun Işıtmak farklı tarzda bir video yayınladı. Orkun Işıtmak bu videosunda tazyikli suya karşı yürümeye çalıştı. Size İnsan Dedikleri Youtube olarak bu videoyu kısaca anlatacağız.

——————————————-

Kanal Abone Linkimiz: İnsan Dedikleri YouTube

Kişisel Instagram Hesabım: @insandedikleri

——————————————-

Orkun Işıtmak’ın Yeni Videosu

6.3 milyon aboneye sahip Orkun Işıtmak kanalı geçtiğimiz günlerde tazyikli suya karşı yürümek adlı bir video yayınladı. Orkun Işıtmak bu videosunda arkadaşlarıyla birlikte challenge yaptı. Sırasıyla birbirlerinin üzerine tazyikli su sıktılar ve yürümeye çalıştılar. Bu sırada etrafta bulunan Orkun Işıtmak hayranları da onları izledi. Ormanlık alanda yaptıkları bu challenge hiçte kolay değil. Öyle ki videoda Orkun Işıtmak’ın canının yandığını görebiliyoruz. #OrkunaMeydanOkuyorum etiketiyle paylaşılan bu video Trend Videolar listesine girmeyi başardı. Tazyikli suya karşı yürüme challenga daha sonra etrafta bulunan Mustafa adlı bir seyirci katıldı. Orkun Işıtmak ve arkadaşının yürüdüğü mesafeyi geçti. Mustafa tazyikli suya karşı yürümek adlı videoda en çok yürüyebilen kişi oldu. Orkun Işıtmak bu videosunda takipçilerinden oldukça beğeni ve olumlu yorumlar almış, daha çok bu tarz videoların gelmesini isteyen yorumlarda yapılmıştır.

Hakkında trend videolar

Gözat

Deli Mi Ne Takipçilerinden Özür Diledi

Deli mi ne Youtube kanalı sahibi Abdüsselam yani raster abda olarak bilinen ünlü Youtuber bir özür mesajı yayınladı. Önceki gece Liverpool Chelsea maçında sahaya atlayan ve bir çok kişinin tepkisini çeken Deli Mi Ne Youtube Kanalında "Önemli Açıklama" başlığı adı altında özür açıklaması yaptı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir