YoutubeR | Sosyal Medya

Tonguç Akademi Youtube Kanalı Hakkında Her Şey

Tonguç akademi Youtube kanalı hakkında her şey başlıklı bu içeriğimizde, eğitime dayalı yayınlar yaparak çocuk ve gençlerin başarısına katkı sunan bu güzide kanal hakkında, merak edilenleri sizler için derledik.

Alanında isim yapmış hocalarla hazırlanan eğitim videolarının yanı sıra, eğitim dışında farklı konsepte eğlenceye dayalı videoların olduğunu da gördüğümüz kanal, 2,6 milyonu aşan takipçiye sahip olduğunu görmekteyiz. Gelin başarılı eğitim Youtube kanalları arasında yer alan Tonguç akademi Youtube kanalına hep birlikte bir göz atalım.

Tonguç Akademi Giriş

Tonguç akademi Youtube kanalında verdiği video hizmetinin yanı sıra, kendi web sitesi üzerinden abonelikle eğitim vermektedir. Sitenin online eğitimi için aboneli bulunan herkes, https://www.tongucakademi.com/login adresine giriş bilgilerini yazarak online sisteme giriş yapabilirler.

Tonguç Akademi Video İndir

Tonguç akademi video indir diye arama yapan kullanıcılarımıza, hemen aradıklarını bulabilmeleri ve Tonguç akademi Youtube kanalı videolarını indirebilmeleri için kolaylık sunalım. Google’da Youtube video indir yazdığınızda çıkacak birçok online video indirme sitesine, indirmek istediğiniz videoların linklerini kopyalayıp yapıştırarak video indirmeniz mümkündür. Aşağıdaki internet adreslerinden de bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html

https://www.videoindirelim.com/

https://www.youtubevideoindir.org/

https://www.onlinevideoconverter.com/tr/youtube-converter

Tonguç Akademi 6. Sınıf

Tonguç akademi insanların aradıklarına daha kolay ulaşmaları için, öğrencilere kolaylıklar sağlamaktadır. Her sınıf için ayrı bir kanal açarak işinizi kolaylaştıran akademi tarafından 6. Sınıflara özel açılan Youtube kanalı linkine tıklayarak, sadece 6. Sınıflara özel paylaşımları görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCntJ4oa66gOoonxnJ5MWduQ

Tonguç Akademi 7. Sınıf

Tonguç akademi tarafından sınıflara özel farklı kanalların olduğuna, yukarıda değinmiştik. 301 bin abonesiyle Tonguç akademi 7. Sınıf kanalına, https://www.youtube.com/channel/UCI5Ir6-br-HM54InF7HUlzg adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tonguç Akademi 8. Sınıf

Tonguç akademi tarafından 8. Sınıflara özel açılmış olan kanala, https://www.youtube.com/channel/UCPdN4Vx2DogwmjDJCkyVcXQ adresinden ulaşmak mümkündür. Kanalın anlık olarak 823 bin abonesi vardır.

Tonguç Akademi 9. Sınıf

Kanalın 9. Sınıf öğrencileri ve bu sınıfa hazırlık aşamasında olanların yararlanacağı Tonguç 9. Sınıf kanalına, https://www.youtube.com/channel/UCnMkrwpqeeUdULISjn-_NGA linkini tıklayarak göz atabilirsiniz.

Tonguç Akademi 10. Sınıf

Buradan ise, Tonguç 10. Sınıf kanalına ulaşarak, 10. Sınıflara özel anlatım videolarına ulaşarak dersleriniz için faydalı olacak pek çok videoyu bulabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UC-5ku9Z61IGy12z8xVeFA6g

Tonguç Akademi 11. Sınıf

  1. sınıflara özel videoları takip etmek için, https://www.youtube.com/channel/UCiuFKj-SmFf8M4m1ybbftCw adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. 11. Sınıf kanalı abone sayısı, 26 bin kişidir.

Tonguç Akademi 12. Sınıf

Kanalın 12. Sınıflara özel alt bir kanalı bulunma da, ana kanal üzerinden 12. Sınıflar için özel videoları, https://www.youtube.com/user/MetaAkademi/featured Tonguç akademi Youtube kanalı ana sayfasından takip edebilirsiniz.

Tonguç Akademi LYS

Kanal, LYS sınavları hakkında da yararlanabileceğiniz birçok video yayınlamaktadır. Bu videolara ulaşmak için, Youtube kanalını takip edebilir ya da benzer bilgiler için eğitim merkezinin https://www.tongucakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tonguç Akademi TYT

Tıpkı LYS için olduğu gibi, TYT hakkındaki birçok bilgiye yine hem Youtube kanalı üzerinden, hem de eğitim merkezinin resmi web sitesi adresinden ulaşabilirsiniz.

Tonguç Akademi Youtube Eğitim Videoları

Tonguç akademi Youtube eğitim videoları, eğitim hayatınıza önemli katkı sunacak birçok içerikten oluşmaktadır. Ayrı ayrı tüm sınıflar için paylaşılan bilgi dolu videoların yanında, sınavlar ve üniversite öğrencileri için de birçok bilgi dolu videoya ulaşabilirsiniz.

Videolar eğitiminize önemli katkılar sunacak şekilde, alanında uzman hocaların anlatımıyla hazırlanmaktadır. Kanal ve online eğitim merkezi hakkında, genel bilgiler şu şekildedir.

  • Tonguç akademi resmi web sitesi adresi; https://www.tongucakademi.com/
  • Eğitim merkezinin Youtube kanalı adresi; https://www.youtube.com/user/MetaAkademi/featured
  • kanalın abone sayısı, şuan için 2 milyon 612 bin kişiye ulaşmıştır.
  • Kanal Youtube’da 28 Ocak 2014 tarihinde açılmıştır.
  • Sadece ana kanal üzerinde yayınlanan videoların toplam izlenmesi, 500 milyona ulaşmıştır. Sınıflara özel yayınlanan videolara baktığımızda ise bu sayı toplamda 1 milyarı aşmaktadır.

En popüler Youtube kanalları hakkındaki anlık ve güncel bilgileri, sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Sitemizi takip ederek, Youtube ve Youtuberlar hakkında geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu